Yükleniyor...

Sektörün Duayen İsmi İsmail H. Polat: “Genç Kriptocular Rahatsız”

Bilindiği üzere lider kripto para birimi Bitcoin, Haziran ayından bu yana kayda değer bir değişim göstermedi.

smailHakkıPolat

Bilindiği üzere lider kripto para birimi Bitcoin, Haziran ayından bu yana kayda değer bir değişim göstermedi. Yatay hareketini sürdüren önde gelen kripto para varlığının, ne yönde hareket edeceği merak konusu oluyor. Türk kripto para topluluğunun önde gelen isimleri de bu konuda yorumlar yaparken, konunun yarattığı heyecan gözler önüne seriliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

2017’deki efsane boğa koşusunun ardından, o dönemden gelen çoklu yıllı dirençler Bitcoin için şu anda bir sorun teşkil ediyor. Bu direnç seviyesini aşamayan kripto para varlığı, böylece deyim yerindeyse belirli bölgelerde gidip geliyor.

Hal böyle olunca, Türk kripto para sektörünün sevilen isimlerinden Bitcoin trader’ı ve youtuber Alp Işık da, dün akşam bir tweet atarak bu duruma gönderme yaptı. Işık, “Bir şeyler yap”diyerek dikkatleri Bitcoin’in üzerine çekti.

Sektörün uzman analistlerinden olan bir başka isim Stratrade de bu gönderinin altına; “Tam zamanında attın, ben de Bitcoin’de patlayıcı hareket bekliyordum” dedi.

Stratrade ayrıca, kendisine lider kripto para varlığının ne yöne hareket edeceğini soranlara hitaben de görüşlerini belirtti.

Bu tweet’lerin üzerine, sektörün duayen isimlerinden akademisyen İsmail Hakkı Polat da bu görüşleri paylaşmadan edemedi ve esprili bir şekilde: “Genç kriptocular rahatsız” diyerek duruma dikkat çekti.

Gerçekten de lider kripto varlığın önümüzdeki günlerdeki hareketi, kripto para topluluğunun ana gündemini oluşturuyor ve merakla bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x