Yükleniyor...

Selcoin: Ripple, XRP Yatırımcısına İhanet Ediyor

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Davos 2020'de verdiği bir röportajda firmanın geleceğini değiştirebilecek bir açıklamada bulunmuş, birçok kripto para ve Blockchain firmasının 2020'de IPO (ilk halka arz) yapacağını ifade etmişti.

Selcoin Ripple XRP

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Davos 2020’de verdiği bir röportajda firmanın geleceğini değiştirebilecek bir açıklamada bulunmuş, birçok kripto para ve Blockchain firmasının 2020’de IPO (ilk halka arz) yapacağını ifade etmişti. Garlinghouse, Ripple’ın bu konuda lider ekiplerden birisi olduğunu açıklamıştı.

Ripple CEO’sunun Twitter üzerinden yaptığı açıklamara bakıldığında, gerçekten de 2020 yılında bir Ripple IPO’su göreceğiz gibi duruyor. Hali hazırda 10 milyar dolarlık değerin üzerinde bulunan dev Blockchain firması IPO ile değerini daha fazla arttırma potansiyeline sahip olsa da, bunun kötü bitme olasılığı da mevcut. Hepsinden öte IPO’nun XRP yatırımcılarına ihanet olacağını düşünenler var.

Türkiye’nin en popüler kripto para analisti Selcoin, bu zaman kadar 1-2 milyar dolar XRP satan Ripple’ın halka arza hazırlandığına değinerek, böyle bir durumda XRP yerine Ripple almanın daha mantıklı olacağını söyledi. Ünlü analist, “Aynı malın regüle edilmiş hali” diyerek Ripple hissesi almanın daha mantıklı olduğu belirtti ve bunun XRP yatırımcısına ihanet olduğunu söyledi.

Ripple’ın halka arz olup klasik borsalarda şirket hissesi satacacağına dikkat çeken Selcoin, şirketin kendisini fonlayarak bugüne getiren XRP yatırımcısını sürekli mağdur ettiğini ve XRP yatırımcılarını bilgilendirmemekle eleştirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner