Yükleniyor...

Senatörlerden Binance’e Ağır İddia

İki partili ABD senatörünün iddiasına göre Binance, yasa dışı faaliyetin yuvası.

binance 4

İki partili ABD senatörünün iddiasına göre Binance, yasa dışı faaliyetin yuvası.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ABD’li senatörler, Binance’e ağır iddialarda bulundu. Senatörler Binance’e yasa dışı faaliyetlerin yuavası olarak yaklaştı.

ABD’li İki Senatörden Binance’e Ağır İthamlar

Senatörler Elizabeth Warren, Chris Van Hollen ve Roger Marshall tarafından imzalanan bir mektuba göre, hem Demokratları hem de Cumhuriyetçileri temsil eden ABD Senatörleri, Binance ve Binance.US’un mali durumlarının ve yasal uyumluluğu sürdürme çabalarının ayrıntılı bir muhasebesini vermesini talep ediyor.

Senatörler mektupta şunları yazdı:

 “Binance’ın mali durumu hakkında kamuya açık olan çok az bilgi, borsanın suçlulara ve yaptırımlardan kaçanlara 10 milyar dolardan fazla ödeme yapılmasını kolaylaştıran yasadışı mali faaliyetlerin yuvası olduğunu gösteriyor.”

binance kripto borsasi

Binance ABD Başkanı Brian Shroder ve Binance İcra Kurulu Başkanı Changpeng “CZ” Zhao’ya gönderilen mektupta, Reuters’in iki kuruluşun gerçekten ne ölçüde birbirinden bağımsız olduğu konusunda şüphe uyandıran son haberler aktarıldı.

Binance.US’nin iflas etmiş kripto komisyoncusu Voyager Digital’i satın almasıyla ilgili olarak Texas yetkililerinin yakın zamanda yaptığı bir mahkeme başvurusunu yansıtıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x