Yükleniyor...

Sepana, Yatırım Turundan 10 Milyon Dolar Topladı

Merkeziyetsiz arama platformu Sepana, Hack VC ve Pitago First tarafından yönetilen bir yatırım turundan 10 milyon dolar fon topladı.

Sepana Yatirim Turundan 10 Milyon Dolar Topladi

Merkeziyetsiz arama platformu Sepana, Hack VC ve Pitago First tarafından yönetilen bir yatırım turundan 10 milyon dolar fon topladı.

Kripto para sektöründe yatırım fonları tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle blockchain geliştirmeleri ve yenilikçi projeleri destekleyen yatırım turları, milyon dolarlık fon desteği sağlıyor. Şimdiye kadar yapılan yatırım turlarında öne çıkan projeler, aldıkları fon desteğiyle büyümeye başladı. İçlerinden en popüleri ise 200 milyon dolarlık bir fon ile hazırlanan Aptos oldu. Son olarak merkeziyetsiz platform Sepana, 10 milyon dolar topladı.

Sepana, Merkeziyetsizlik Planıyla Destek Topladı

Daniel ve David Keyes adlı iki kardeşin kurduğu merkeziyetsiz arama platformu Sepana, yenilikçi özellikler barındırıyor. Sepana, arama optimizasyonu aracılığıyla DAO ve NFT ürünlerini daha keşfedilebilir bir hale getirmeyi amaçlıyor.

Gelişen ve benimsenen Web3 sektöründe, projelerin geleneksel arama motorlarıyla rekabet etmesi hedefleniyor. Proje, herhangi bir merkeziyetsiz uygulamayı arama altyapısıyla bütünleştirecek. Bu yöntemi, Web3 altyapısında hazırlanan bir API hizmetiyle gerçekleştirecek.

Alınan fon desteği, kıdemli blockchain uzmanlarını ve arama uzmanlarını işe almak için kullanılacak. Ayrıca fon, ürün çevresinde arama kültürünü benimsetmek ve teşvik etmek için harcanacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner