Yükleniyor...

Shelley için Geri Sayım Başladı: “Cardano (ADA) En İyi Kripto Para Olacak”

Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson, yaklaşmakta olan Shelley hard fork için hazırlıkların son aşamasında olduğunu açıklayan canlı bir yayın gerçekleştirdi ve Cardano'nun hard fork sonrası en iyi kripto para olacağını söyledi.

Shelley İçin Geri Sayım Başladı “Cardano ADAEn İyi Kripto Para Olacak”

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, yaklaşmakta olan Shelley hard fork için hazırlıkların son aşamasında olduğunu açıklayan canlı bir yayın gerçekleştirdi ve Cardano’nun hard fork sonrası en iyi kripto para olacağını söyledi.

Shelley Test Aşamasında

Yeni test ağı (MainNet öncesi) MC3 olarak adlandırılıyor ve Cardano hard fork için geri sayımına başladı. Hard fork’un 29 Temmuz’da gerçekleşmesi bekleniyor.

Charles Hoskinson, tüm ekibin yeni ana ağı dağıtmak, herhangi bir hatayı bulmak ve ortadan kaldırmak için hafta sonuna kadar çalışacağını söyledi. Hoskinson ayrıca, şu ana kadar her şeyin çok iyi olduğunu belirtti: “gökyüzü mavi, hava güzel ve lansmana doğru geri sayıma başlıyoruz.”

Akıllı Sözleşmeler ve Yerel Varlıklar Cardano’da

Cardano kurucusu yaklaşan yükseltmenin, projenin tarihindeki en önemli eşik olduğunu söyledi, çünkü platform, statik ve federal bir Byron ağından dinamik ve merkezi olmayan Shelley’ye dönüşüyor.

Hoskinson ayrıca, projenin, Bitcoin’in 2009’da verdiği vaatleri gerçekleştirilebileceğini söyledi. Cardano, zaman içinde milyarlarca insanın ihtiyaçlarını karşılamak ve bu milyarlarca insana ekonomik bir kimlik sağlamak, gibi özellikleri daha hızlı ve merkezsiz olarak gerçekleştirmeyi düşünüyor.

“En İyi Kripto Para ADA”

Hoskinson’a göre, güncelleme uygulandıktan sonra Cardano, Bitcoin’e kıyasla piyasadaki en iyi kripto para birimi olacak. ADA kurucusu, yerel varlıklar ve akıllı sözleşmeler ağda başlatıldığında, Cardano’nun diğer kripto paralarla karşılaştırıldığında en iyi kripto para birimi olacağını vurguladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner