Yükleniyor...
Sponsored

SHIB Metaverse Ekibinden Yeni Paylaşım Geldi

SHIB Metaverse üzerinde Canyon adlı konsept bir seri çıkararak Metaverse'ü için son güncellemesi hakkında ipuçları verdi.

SHIB The Metaverse Canyon Serisi Cikardi

SHIB Metaverse üzerinde Canyon adlı konsept bir seri çıkararak Metaverse’ü için son güncellemesi hakkında ipuçları verdi. Ekip bu güncellemeyi yaparken topluluğa da kulak verildiğinin altını çizdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Shiba blog gönderisinde bu olayın Shiba topluluğunun doruk noktası şeklinde değerlendirdi. SHIB platformda nasıl tarif edileceğini netleştirmek ve görsel konseptlerin kalitesini artırmak adına bu projede The Third Floor (TTF) görselleştirme stüdyosuyla çalışıldığını aktardı.

Shiba The Third Floor ile Ortaklaşa Konsept Seri Çıkardı

Shiba The Metaverse için The Third Floor ile ortaklık yaparak Canyon adlı konsept sanat eserlerini çıkardı. Shiba ekibi bu adımda blog yazısında bir ortamın ifade edildiği veya belirli bir görünümü ilettiği bir görsel temsil sürecinin en iyisini sunmayı amaçlandığını belirtti. Film ve video oyunlarında, atmosferle derin bir bağlantıya ilham veren belirli bir vizyon ve duygu sunmak için yaygın olarak kullanmayı hedeflediğini aktardı.

shib metaverse
Canyon konsept sanat eserlerinden bir alıntı Kaynak:ShibaSwap Blog

Metaverse’te bulunması beklenen bu ortamların görselleri henüz siyah beyaz şekilde paylaşıldı.

Shiba’nın bloğunda yayımlanan yazıda konsept seri hakkında şöyle söz edildi:

“Canyon serisi dünyadaki nehirler, nefes kesen manzaraların etkisini artırır. Su kayağı, kaya tırmanışı, slot labirentleri, Royal George Asma Köprüsü, helikopter turu, mağara gezisi, binicilik parkurları gibi inanılmaz aktiviteleri deneyimleyerek kendinizi kaptırdığınızı hayal edin”

Canyon’daki ilham alınan alanlar da Shiba’nın bloğundaki yazıda kendine yer edindi. Bu ortamların Shiba’nın Metaverse’ünde ilerleyen zamanda yer alması bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x