Yükleniyor...

SHIB Yakma Oranı Yüzde 242,5 Arttı

Shibburn, 133 milyondan fazla SHIB'in yakın zamanda yakılmasından sonra, Shiba Inu'nun yakım oranının yüzde 240'ın üzerine çıktığını açıkladı.

133 Milyon Shiba Yakilirken SHIB Yakma Orani Yuzde 2425 Artti

Shibburn, 133 milyondan fazla SHIB’in yakın zamanda yakılmasından sonra, Shiba Inu‘nun yakım oranının yüzde 240’ın üzerine çıktığını açıkladı.

Geçen haftayı Dogecoin ile birlikte yükselişle kapatan Shiba Inu’nun (SHIB) yakılma hızı artış gösteriyor. Popüler meme tokeni Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde tekrardan bir yakım işlemi gerçekleştirdi.

SHIB Yakma İşlemi 18 Aktarımda Gerçekleşti

Shibburn tarafından tespit edildiği üzere toplam 133 milyondan fazla Shiba Inu tokeni çıkmaz cüzdanlarda kilitlendi. Verileri paylaşan kaynak, SHIB‘in toplam yanma oranının yüzde 242,50 artış gösterdiğini söyledi.

Bu miktarda SHIB’i yakmak ve yakma oranını yükseltmek, SHIB’nin dolaşımdaki arzını azaltmak isteyen çeşitli şirket ve kişiler tarafından 18 işlemde yapılabildi. Shibburn verilerine göre, son 24 saatte 224,139,615 SHIB yakımı gerçekleştirildi.

Daha önce, akıllı telefonlar için oyun geliştiricisi Travis Johnson tarafından işletilen online mağaza Shib SuperStore, Ağustos ayında Amazon ile bir ortaklık programı aracılığıyla 14 milyonu aşkın SHIB yakmayı başardığını tweetledi. Yakma projesinin kurucusu Amazon’un sağlam bir günlük yakıcı olduğuna ve Shiba Inu’nun dolaşımdaki arzını azaltmak için kararlı olmaya devam ettiğine inanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner