Yükleniyor...

SHIB Yükselişe Geçti, Neler Oluyor?

Shiba Inu (SHIB), Shibarium ağının haberlerinin çıkmasının ardından güne yüzde 22'lik bir yükseliş yaşayarak başladı.

SHIB Yukselise Gecti Neler Oluyor

Shiba Inu (SHIB), Shibarium ağının haberlerinin çıkmasının ardından güne yüzde 22‘lik bir yükseliş yaşayarak başladı.

Ethereum balinaları olarak tabir edilen güçlü cüzdanlar, Shiba Inu projesine olan ilgisiyle ön plana çıkıyor. Özellikle Shibarium ile ilgili haberlerin düşmeye başlaması ve SHIB ile ilgili çıkan yakım gündemi, balinaların iştahını kabarttı. Popüler kripto para birimi, güne yaklaşık yüzde 22‘lik bir yükseliş ile başladı. Bu yükselişin ana kaynağı ise yakında çıkacak olan Katman-2 ağı oldu.

SHIB Grafik Analizi, Yükseliş Devam Edecek mi?

Shiba Inu (SHIB), yüzde 22’lik bir yükseliş ile günü geçiriyor. En çok yükselenler arasına giren kripto para birimi, Shibarium ağının yaklaşan lansmanıyla birlikte hız kazanmaya başladı.

Ethereum balinaları, yüklü miktarlarda SHIB tutarak iştahlarını ortaya çıkardılar. On-chain verilere göre, ilk bin Ethereum balinasının cüzdanında 161 milyon dolarlık SHIB yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde çıkan habere göre Shibarium, ağ aktivitelerinden elde edilen gelirler ile SHIB yakımı yapacağının sinyallerini vermişti. Ekip, bu yakım sistemi için bir yakma portalı oluşturmaya odaklandı. Bu haberin etkisi, Shiba topluluğunun da ilgisini çekti.

Popüler kripto para biriminin bu yükselişi, haberlerin etkisiyle ve yaklaşan lansman ile gerçekleşiyor olabilir.

SHIB grafik analizi

Kısa noktadaki direnci kırmayı başaran SHIB, yükseliş mumunu şiddetlendirdi. 0,000011 dolar seviyesini aşan kripto para birimi, 0,00001292 dolar seviyesine kadar bir iğne attı.

Popüler kripto para birimi, balinaların ve haberlerin etkisiyle yükselişini devam ettirme potansiyeli barındırıyor. Olası bir yükseliş durumunda, SHIB için 0,00001520 dolar seviyesindeki direnç noktası büyük önem taşıyor. Bu direnç noktasının kırılması halinde, yükseliş devam edebilir.

Diğer taraftan SHIB, önceki direnci olan 0,000011 dolar seviyesini destek noktası haline getirdi. Yaşanabilecek olası satış baskısı ve düzeltmede bu seviye ziyaret edilebilir. Bu destek noktasının kırılması halinde, SHIB için 0,00001049 dolar seviyesi büyük önem taşıyabilir.

Piyasanın tekrar ayı yönlü trende dönmesi halinde, SHIB için bu kısa destek seviyelerinin güçlü durması büyük önem taşıyor. Bu noktaların kırılması halinde SHIB, 0,000090 dolar seviyesini ziyaret etmek isteyebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner