Yükleniyor...
Sponsored

Shiba Eternity Oyunu, 100 Binden Fazla Kişiye Ulaştı

Shiba Inu (SHIB) tarafından geliştirilen Shiba Eternity oyunu, önemli bir kilometre taşını geride bıraktı.

Shiba Eternity Oyunu 100 Binden Fazla Kisiye Ulasti

Shiba Inu (SHIB) tarafından geliştirilen Shiba Eternity oyunu, önemli bir kilometre taşını geride bıraktı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Shiba Eternity, indirme platformlarının belirlediği analizlere göre test dönemindeyken en yüksek puanlamayı almıştı. Ardından, çıkış yaptığı ilk gün App Store’da en popüler 20 oyun arasında girmeyi başardı. Yoğun ilgi toplamayı başaran oyun, 1 hafta içerisinde kendi adına bir dönüm noktasına ulaştı.

Shiba Eternity Oyunu, 100 Bin İndirmeyi Aştı

Uzun zamandır beklenen Shiba Inu oyunu, piyasaya sürülmesinden sadece bir hafta sonra, Google Play Store’da çok sayıda indirildi.

Hem iOS hem de Android’de küresel olarak piyasaya sürülmesinden bu yana, Shiba Eternity kart oyunu, Android’de 100 binden fazla indirmeyi aştı. Google Play Store verilerine göre, oyunun derecelendirmesi 4.6 ve kullanıcılardan gelen 11.500 yoruma sahip. App Store’da ise indirme sayısıyla ilgili veriler bulunmuyor.

Shiba Eternity Oyunu 100 Bin Indirmeyi Asti

En karmaşık kart oyunu olduğu iddia edilen Shiba Eternity’nin içerisinde 10 binden fazla kahraman var. Ayrıca, 500 koleksiyon kartı yer alıyor. Ancak, kolaylığın sağlanması amacıyla Shiba Inu geliştiricileri, oyun için bir kılavuz hazırlıyor.

Oyuna, iOS ve Android uygulama mağazalarından erişilebilir. İlgili taraflar için tek ihtiyaç, her iki işletim sistemini de çalıştıran bir akıllı telefon. Oyun buradan indirilebilir (iOS App Store veya Google Play Store).


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x