Shiba Eternity Oyunu Güncelleme Aldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Shiba Eternity Oyunu Güncelleme Aldı

Shiba Inu (SHIB) ekibi tarafından geliştirilen Shiba Eternity oyunu yeni bir güncelleme aldı.

Shiba Eternity Oyunu Guncelleme Aldi

Shiba Inu (SHIB) ekibi tarafından geliştirilen Shiba Eternity oyunu yeni bir güncelleme aldı.

Kısa sürede ilgi odağı olan Shiba Eternity, bir Apple App Store incelemesinde dünyanın en iyi on oyunundan biri olarak nitelendiriliyor. Dünya çapında 6 Ekim’de piyasa sürülen oyun, 250 binden fazla indirilmeye sahip. Geliştirici ekip de elde edilen başarıyı sürdürmek için oyunda yenilikler yapıyor.

Shiba Eternity Oyunu için Yeni Güncelleme

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Playside, Shib ekibi, SHIB oyun testçileri ve Shiba Inu oyunları danışmanı William Volk’un bir yükseltmede ele alınan 100’den fazla hatayı bulmak ve çözmek için çok çalıştıklarını açıkladı.

SHIB moderatörü SHIBQueenie, son güncellemeyle düzeltilen sorunlara ilişkin birkaç ayrıntı paylaştı. Ana menüde uygulama arka plana alındığında oyunun rütbe kaybetmesine neden olan bir sorunun giderildiğini belirtti. Ayrıca, Shiboshi oluşturma menüsünün disiplin seçim ekranında doğru bilgileri göstermeyen bilgi düğmesi düzeltildi.

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, artık oyunun blockchain sürümüne ve Shibarium’a odaklandığını söylüyor. Oyunun Blockchain versiyonunun, Shiboshi NFT’lerine daha fazla değer katması ve kazan-kazan öğelerini içermesi bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x