Yükleniyor...

Shiba Geliştiricisi, Shibarium için Heyecanlı

Shiba Inu (SHIB) geliştiricisi Shytoshi Kusama, yaklaşmakta olan Shibarium ağını kullanacak projelerden bahsetti.

Shiba Gelistiricisi Shibarium icin Heyecanli

Shiba Inu (SHIB) geliştiricisi Shytoshi Kusama, yaklaşmakta olan Shibarium ağını kullanacak projelerden bahsetti.

Shiba Inu ekosisteminin gelişimi ve genişlemesi dikkat çeken bir boyuta ulaştı. Özellikle son zamanlarda, Shibarium ağıyla ortaya çıkan popülarite dikkat çekti. Katman-2 çözümü olan Shibarium, Shiba ekosistemini geliştirmek ve iyileştirmek için piyasaya çıkmak üzere. Lansmanı yaklaşan ağ için Shiba geliştiricisi Shytoshi Kusama, birkaç projeden bahsederek gördükleri ilgiye dikkat çekti.

Shiba Geliştiricisi, Shibarium için Gösterilen İlgiye Dikkat Çekti

Shiba Gelistiricisi Shibarium icin Gosterilen Ilgiye Dikkat Cekti

Shiba Inu (SHIB) ekosisteminin bir parçası olan ve lansmanı yaklaşan Katman-2 ağı Shibarium, yoğun ilgi görüyor.

Topluluğun merakla beklediği ve görüşlerini paylaştığı proje, Shiba ekibi tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Geçtiğimiz günlerde bir tweet atan Nasty Shib, Shiba geliştiricisi Shytoshi Kusama tarafından paylaşılan bir gönderiyi yayınladı.

Shiba Inu baş geliştiricisi Kusama, yaklaşan Shibarium ağına olan ilgiye değindi. Kusama, Falcon 9 (F9) ve Metabet (MBET) gibi kripto para projelerinin Shibarium ağını kullanacağını belirtti.

Aynı zamanda Shiba Inu merkeziyetsiz borsası Shibaswap aracılığıyla alınıp satılabilen projeler, geliştiricinin heyecanlanmasına yol açtı. Topluluğuna seslenen Kusama, “F9, Ufo, MBet, VXL gibi projelerin ve diğer tokenlerin Shibarium ve diğer platformlarımızı kullandığını görmek beni çok heyecanlandırıyor. Mesele bu, değil mi?!” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
zeynep
zeynep
1 yıl önce

Shiba coin stabil ilerliyor, boğa sezonu olması yönünde hayallerimiz var.

ck x banner
ck youtube banner