Yükleniyor...

Shiba Inu Geliştiricisi, Shibarium Dökümanlarını Yayınladı

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, gönderdiği bir Telegram mesajında, uzun süredir beklenilen Shibarium dökümanlarını yayınladı.

shibarium

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, gönderdiği bir Telegram mesajında, uzun süredir beklenilen Shibarium dökümanlarını yayınladı.

Ethereum ölçeklendirme ve katman-2 projeleri, kripto endüstrisine yeni bir bahar havası getirdi. Arbitrum, Optimism ve Aptos gibi projeler, yenilenen bir kripto marketinin mimarları oldular. Kripto endüstrisinin popüler kripto para projelerinden birisi olan Shiba, ekosistem projesi Shibarium konusunda merakla bekleniliyor.

Uzun süredir beklenilen Shibarium‘da, baş geliştirici Kusama’nın Telegram üzerinden yaptığı dökümantasyon paylaşımı dikkat çekti.

Shibarium Adım Adım Geliyor

Ethereum katman-2 çözümü Shibarium‘un, çalışma şeklinin ve inşa edilme biçiminin de yer aldığı detayların açıklandığı dökümantasyon yayınlandı.

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, yayınlanan dökümantasyonda ufak çaplı düzeltmelerin yapılacağını belirtti. Kusama, yazım hatalarının giderileceğini ve bazı eklemelerin yapılacağını aktardı. Dökümantasyona ayrıca, Shibarium’un kullandığı oracle hizmetinin sağlayıcısının Unification Foundation olduğu da eklenecek.

Belgelerin sürekli geliştiğine değinen Kusama, geliştiricilerin topluluğa daha fazla sürprizleri olacağının mesajını verdi. Ayrıca Kusama, bu son gelişmeden sonra bir duyuru daha yapılacağını aktardı.

Son olarak, Shiba Inu resmi Twitter hesabı, Shibarium Testnet’inin yeniden çalışmaya başladığını ve dökümantasyonun yayında olduğunu duyurdu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner