Yükleniyor...

Shiba Inu Geliştiricisinden Shibarium Sinyali

Shiba Inu'nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, katman-2 çözümü olan Shibarium'un çok yakında geleceğini söyledi.

Shiba Inu Gelistiricisinden Shibarium Sinyali

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, katman-2 çözümü olan Shibarium‘un çok yakında geleceğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan geri sayım tweet’i Shiba Inu hayranları arasında büyük bir merak ve spekülasyona yol açtı. Topluluk, Shibarium’un piyasaya sürülmesi gibi bazı önemli duyurulara yol açacağını düşünüyordu. Ancak, uzun zamandır beklenen duyurunun sadece web sitesinin yükseltilmesiyle sonuçlanması, topluluğun pek çok üyesini hayal kırıklığına uğrattı. Kusama, topluluktan beklentilerin yükseltilmesi nedeniyle özür diledikten kısa bir süre sonra Shibarium ile ilgili bir paylaşım yaptı.

Shiba Inu Geliştiricisi, Shibarium Sinyallerini Verdi

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, çok beklenen bir katman-2 çözümü olan Shibarium’un çok yakında geleceğini söyledi. Ancak insanların aileleriyle geçirmeleri için çok önemli bir zaman olan noel sırasında gelmeyeceğini belirtti.

Diğer geliştirici Trophias da kısa bir süre önce Shibarium’un söylentilere konu olan lansmanına değinerek; geliştiricilerin yeni ürün veya hizmetleri piyasaya sürmek için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu, çünkü bunun düşünceli ve dikkatli bir şekilde yapılması gerektiğini vurguladı.

Bu noktada, Shibarium’un ne zaman halka açılacağına dair bir zaman çizelgesi bulunmuyor fakat beta test aşaması yakın görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x