Yükleniyor...

Shiba Inu, Shibarium Beta için Hazırlığını Tamamlıyor

Shiba Inu (SHIB), Shibarium Beta'nın piyasaya sürülmek üzere olduğunu yayımladığı giriş makalesiyle doğruladı.

Shiba Inu Shibarium Beta icin Hazirligini Tamamliyor

Shiba Inu (SHIB), Shibarium Beta’nın piyasaya sürülmek üzere olduğunu yayımladığı giriş makalesiyle doğruladı.

Kripto para yatırımcıları, yükselen piyasa koşullarının etkisiyle keyifli günler geçirmeye başladı. Birçok proje, güçlü fiyat yükselişleriyle ilgileri üzerine çekti. Diğer taraftan kripto projeleri, yeni yılda yapacakları yenilikler ile ön plana çıkmaya çalışıyor. Shiba Inu, yeni Katman-2 projesi Shibarium üzerinde yoğun mesai harcamaya başladı. Shiba ekibi, Shibarium Beta hakkında yayımladığı makale ile olumlu sinyaller verdi.

Shiba Inu, Shibarium Beta için Hızlandı

Shiba Inu (SHIB), ekosistemin Katman-2 projesi olan Shibarium konusunda hızlandı.

Popüler projenin ekibi, Shibarium Beta‘nın yakında piyasaya sürüleceğinin sinyalini de vermiş oldu. Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Shiba ekibi, topluluğuna netlik kazandırmak için bazı kavramlar üzerinde durdu.

Beta piyasaya sürüldüğünde yapılacak işlemler, testnet ağında etkileşime girmeyi sağlayacak. Testnet kripto para birimini elde etmenin yolu, bu ağdaki işlemlerden geçecek. Bu durum, yaklaşmakta olan Shibarium test ağının da sinyallerini verdi.

Yayımlanan makaleye göre Shibarium, daha hızlı ve daha ölçeklenebilir bir yapısıyla ekosistemin gelişmesine fayda sağlayacak. Ayrıca Shibarium, Ethereum tabanlı NFT‘leri daha uygun işlem ücretleriyle benimsetmeyi amaçlıyor.

Son olarak ekip, lansmanın ne zaman gerçekleşeceği konusundaki sorulara değindi. Ekip, “Ne zaman diye sormaktan kaçının çünkü cevap her zaman yakında olacaktır.” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner