Yükleniyor...
Sponsored

Shiba Inu Yakımı Yapan Yeni Web Sitesi: Playzone

Twitter hesabı shib_superstore, Shiba Inu’yu (SHIB) yakımı gerçekleştirilebilen yeni bir web sitesi olduğunu duyurdu.

Shiba Inu Yakimi Yapan Yeni Web Sitesi Playzone

Twitter hesabı shib_superstore, Shiba Inu’yu (SHIB) yakımı gerçekleştirilebilen yeni bir web sitesi olduğunu duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son günlerde güçlü ve hızlı bir şekilde SHIB yakım oranı artış yaşanıyor. Bunu etkileyen nedenler ise piyasa fiyatı büyük bir hızla yükselen SHIB’in değer yükselişi. Pazardaki girişlerin artıyor ve yakılmasını sağlayan daha fazla ağ etkinliği ortaya çıkıyor. İşlem sayılar artarken SHIB yakım işlemleri gerçekleştiren yeni bir web sitesi olduğu belirtildi.

Yeni Shiba Inu Yakım Adresinin Adı Playzone

Akıllı telefonlar için SHIB yakma oyunları geliştiren Travis Johnson’ın çevrimiçi mağazasının Twitter hesabı shib_superstore, Shiba Inu’yu yakan yeni bir web sitesi olduğunu açıkladı.

Shib Superstore tarafından atılan duyuru tweetinde, portalda listelenen playzone.online web sitesinde Shiba Inu yakımı gerçekleştirildiği söylendi.

Bu sitenin kullanıcıların Shiba Inu’yu yakmasına da yardımcı olduğunu doğrulayan Travis Johnson, playzone.online’ın SHIB yakım işlemi yapmasıyla Shiba Inu’ye olan ilginin artacağını söyledi.

SHIB yakımı için kullanılan Playzone.online web sitesi ziyaretçi yoluyla gelir elde ediyor ve oyun geliştiricilerine telif ücreti ödemesi yapıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x