Yükleniyor...
Sponsored

Shiba Inu’nun Oyunu Yoğun İlgi Topluyor

Shiba Inu'nun (SHIB) PlaySide Studios ile birlikte geliştirdiği oyunu Shiba Eternity, topluluk tarafından yoğun ilgi topladı.

Shiba Inunun Cikardigi Oyun Yogun Ilgi Topluyor

Shiba Inu’nun (SHIB) PlaySide Studios ile birlikte geliştirdiği oyunu Shiba Eternity, topluluk tarafından yoğun ilgi topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Henüz test aşamasında olan oyun, sadece 3 ülkede piyasaya çıkarıldı. Vietnam, Endonezya ve Avustralya‘da kullanıcılara sunulan Shiba Eternity, indirme platformlarının belirlediği analizlere göre en yüksek puanlamayı aldı. Test aşamasının tamamlanmasıyla birlikte Shiba Inu’nun oyununun tüm dünyada yayımlaması ve kullanıcılarına ulaştırması bekleniyor.

Shiba Inu, Yoğun İlgi Gören Oyununu Dünya Geneline Sunacak

Dünya genelinde yoğun ilgi gören Shiba Inu’nun yeni oyunu piyasalarda güçlü etki yarattı. IOS indirme platformu App Store’da yapılan uygulama puanlamasına göre, Shiba Eternity 5 yıldız üzerinden 4.9 puan aldı. Henüz test aşamasında olan oyunun yoğun ilgi görmesi, PlaySide Studios tarafından da takdir edildi.

Shiba Inu Yogun Ilgi Goren Oyununu Dunya Geneline Sunacak

Shiba Inu Games danışmanı William Volk, geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımla, kendi ekibine ve oyunu geliştiren ekibe teşekkür etti. Oyunun henüz 3 farklı ülkede sunulmasına değinen Volk, çıkan sonuçların oldukça etkili olduğunu aktardı.

Oyun test aşamalarının tamamlanmasının ardından, 1 Ekim tarihinde tüm dünyanın kullanımına sunulacak. Oyunun Türkiye tarafında da yayımlanması bekleniyor. Yetkililer oyunun yakın zamanda Avrupa tarafına da geçeceğini belirtmişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x