Yükleniyor...

Shiba Inu’nun (SHIB) Merkeziyetsiz Borsası ShibaSwap Hayata Geçti

Shiba Inu kullanıcılarının diğer kripto para birimi tokenları arasında trade yapmasına izin verecek olan merkeziyetsiz ShibaSwap borsası bugün açıldı.

shib

Shiba Inu kullanıcılarının diğer kripto para birimi tokenları arasında trade yapmasına izin verecek olan merkeziyetsiz ShibaSwap borsası bugün açıldı.

Shiba ekosisteminin resmi Twitter hesabı, bugün ShibaSwap’ın lansmanını duyurdu. Bu, Shiba Inu (SHIB) ile Dig, Fetch, Bury, Swap, Bonefolio ve Woof için kullanılabilen Shiba Inu’nun özel platformudur.

ShibaSwap’ta Neler Olacak

ShibaSwap, Shiba Inu’nun kullanıcıların Shiba Inu ve diğer kripto para tokenleri arasında ticaret yapmasına izin verecek merkezi olmayan borsasıdır. Lansmandan önce Hindistan’daki yatırımcılar, WazirX adlı bir Hint borsasını kullanarak Shiba Inu’da trade yapıyorlar. ShibaSwap lansmanı, Shiba Inu işlemlerini kolaylaştırmak için özel bir platform geliştiricisi olduğundan Shiba Inu üzerinden alım satım işlemlerini yatırımcılar için kolaylaştıracak. Shiba’nın web sitesinde şu ifadeler yer aldı.

“Uluslararası tanınırlığı ve meşru kullanımıyla SHIB binlerce kat arttı ve erişimini sürekli genişletiyor. SHIB, tescilli DEX’imiz ShibaSwap’ta listelenen ve teşvik edilen ilk kriptodur”

Shiba Inu şu anda yaklaşık 3.5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve kendisini bir başka popüler meme parası olan bir Dogecoin (DOGE) katili olarak pazarlıyor. Her iki kripto para da geliştiricileri tarafından bir şaka olarak başlatıldı ve şu anda kripto endüstrisinde önemli bir piyasa değerine sahip. Ancak Shiba Inu’nun 30,6 milyar dolarlık devasa bir piyasa değeri olan Dogecoin’e yaklaşmak için uzun bir yolu var.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x