Yükleniyor...
Sponsored

Shiba Inu’nun Yakım Oranı Yüzde 15 Düştü

Shibburn portalından alınan verilere göre, piyasadaki en büyük meme token'larından Shiba Inu (SHIB) yakma oranı son 24 saatte yüzde 15 düştü.

Shiba Inunun Yakim Orani Yuzde 15 Dustu

Shibburn portalından alınan verilere göre, piyasadaki en büyük meme token’larından Shiba Inu (SHIB) yakma oranı son 24 saatte yüzde 15 düştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda Shiba Inu’nun (SHIB) değeri yükselişteydi ve yakma oranı hızla artış gösteriyordu. Böyle hızlı bir değer artışı, pazardaki girişlerin artmasına neden olmuştu ve daha fazla yakım gerçekleştirildi. Haftanın son gününde ise son 24 saatte düşüş olduğu görülüyor.

Shiba Inu Yakma Oranı Düşüşte

Geçtiğimiz hafta toplam 133 milyondan fazla Shiba Inu yakımı gerçekleştirildi ve yüzde 250’ye yakın bir artış yaşanmıştı. Yüksek sayıda SHIB yakılmaya devam edilse de yakma oranında düşüş yaşanıyor.

Shibburn web sitesine göre, haberin yazıldığı an itibariyle son 24 saatte yakılan SHIB sayısı 213,309,846 seviyesinde. Bu da 24 saat içerisinde yüzde 15’lik bir düşüşün olduğunu gösteriyor.

Daha önce, mobil oyun geliştiricisi Travis Johnson tarafından işletilen online mağaza Shib SuperStore, Ağustos ayında Amazon ile bir ortaklık programı aracılığıyla 14 milyonu aşkın SHIB yakmayı başardığını tweetlemişti. Yakma projesinin kurucusu Amazon’un sağlam bir günlük yakıcı olduğuna ve Shiba Inu’nun dolaşımdaki arzını azaltmak için kararlı olmaya devam ettiğine inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x