Yükleniyor...

Shiba Topluluğu, VIP Sosyal Ağını Hizmete Açtı

Shiba Inu'nun (SHIB) arkasındaki topluluk olan SHIB Army, VIP sosyal ağının yayına girdiğini ve şimdiden 350'den fazla üyeye ulaştığını dile getirdi.

Shiba Toplulugu VIP Sosyal Agini Hizmete Acti

Shiba Inu’nun (SHIB) arkasındaki topluluk olan SHIB Army, VIP sosyal ağının yayına girdiğini ve şimdiden 350‘den fazla üyeye ulaştığını dile getirdi.

SHIB Army topluluğunun haber sitesi Shib Dream, SHIB sosyal ağının 24 saattir yayında olduğunu ve kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmeye başladığını açıkladı. Twitter üzerinden yapılan paylaşımda, topluluk tarafından güçlü bir destek geldiği gözlemlendi. Shiba için bir ekosistem oluşturmayı amaçlayan SHIB Army, kripto paraların uzanabileceği her sektöre girmeye çalışıyor. Geçtiğimiz aylarda, Shiba için bir oyun projesi başlatılmıştı. Son olarak topluluk, sosyal bir ağ oluşturarak benimsemeyi artırmayı amaçlıyor.

Shiba Topluluğu Shib Army, Yeni Projesiyle Yoğun İlgi Gördü

Shiba Inu eksositemini geliştirmek amacıyla ortaya çıkan SHIB sosyal ağı, kullanım konusunda geniş bir yelpaze sunuyor. Kayıt olan kullanıcılar, SHIB ile ilgili haber akışlarını takip edebilecek. Ayrıca platform, iş bulma ve film izleme gibi yeni özellikler de sunuyor.

SHIB Army, en aktif kripto topluluklarından birisi olarak ön plana çıkıyor. Topluluk, sosyal ağ projesiyle birlikte daha da büyümeyi ve gelişmeyi amaçlıyor. Ancak platformun, henüz üye sayısı göz önüne alındığında başarılı olması için uzun bir yolu bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner