Yükleniyor...

Shibarium, Bol Bol SHIB Yakımı Gerçekleştirecek!

Shiba Inu (SHIB) ekibi, Shibarium ağındaki her işlemde SHIB yakımı gerçekleştirmek amacıyla bir yakma portalı geliştiriyor.

shib

Shiba Inu (SHIB) ekibi, Shibarium ağındaki her işlemde SHIB yakımı gerçekleştirmek amacıyla bir yakma portalı geliştiriyor.

Kripto para piyasasının yükselişi, popüler kripto paraların geliştirme hamlelerini odak noktası haline getirdi. Boğa piyasasına duyulan özlem, güçlü projelerin yapacağı hamlelere olan beklentileri de yükseltti. Bu kripto para birimlerinden birisi olan Shiba, en değerli meme token olmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Yaklaşan Shibarium ağı, örtülü SHIB yakımı yapmak için bir yakma portalı üzerinde yoğunlaştı.

Shibarium ile SHIB Yakımları Hız Kazanacak

Shibarium ile SHIB Yakimlari Hiz Kazanacak

Shiba Inu (SHIB) ekibi, topluluğa verdiği bir başka sözü daha tutmak üzere. Ekip, SHIB token için arzı azaltmanın yeni yolları üzerinde duruyor.

Shiba ekibi, Shibarium ağının yakında piyasaya çıkacağının sinyallerini vermişti. Bir blog gönderisiyle hakkında bilgi verilen proje, SHIB topluluğunun da heyecanlanmasına yol açtı. Bu heyecanın ana kaynağı, ekibin bir yakma portalından bahsetmesi oldu.

Shibarium’a Giriş adlı makaleyi yayımlayan ekip, Shibarium tabanlı yapılan işlemler neticesinde örtülü bir SHIB yakımı gerçekleştireceklerinin sinyalini verdi. Blog gönderisinde açıklama yapan ekip, “Shiba topluluğu tarafından sık sık talep edilen konuda sözümüzü tutuyoruz. Ağdaki tüm işlemlerin SHIB token için örtülü bir yakma tutarına sahip olacağını onaylıyoruz.” dedi.

Duyuruya göre, Shibarium ağındaki her işlem için belirtilmeyen bir miktarda SHIB yakımı gerçekleştirilecek. Bu yakım işlemi, yakma portalı entegrasyonu ile devamlılık gösterecek.

Popüler meme token’ın topluluğu daha önce yaklaşık 410 trilyon adet token’ın yanmasında etkili olmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner