Yükleniyor...

Shibarium’un Çıkış Tarihi İçin Şifreli Mesaj

Shibarium'un çıkış tarihini hala netlik kazanmamış olması kripto para topluluğunda kafaları karıştırmış durumda.

Shiba Inu Gelistiricisinden Shibarium Sinyali

Shibarium’un çıkış tarihini hala netlik kazanmamış olması kripto para topluluğunda kafaları karıştırmış durumda.

Shibarium’un ne zaman çıkacağı hala belirsizliğini koruyor. Bununla birlikte Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın attığı şifreli bir Tweet topluluğun gözünden kaçmadı.

Shibarium İçin 14 Şubat Mesajı

Shiba yayınlayacağı Shibarium ile birlikte DeFi sektöründe ilerlemeyi hedefliyor. Shiba ekibi ileride merkeziyetsiz uygulamaların kullanılabileceği merkeziyetsiz bir platform oluşturmayı hedefliyor.

Shibarium, Shiba Inu ağının gelişimini ve büyümesini finanse etmek amacıyla kullanılması hedeflenen bir proje olarak tanımlanabilir. Shiba Inu projesi, topluluk yönetişimine benzersiz yaklaşımı ve DeFi uygulamalarına verdiği değer sebebiyle kripto para topluluğunun favori token’ları arasına adını yazdırdı.

Gelişmelere ek olarak SHIB token’ı ayrıca fiyatında önemli artış yaşandı ve bu da token’ı piyasada en iyi performans gösteren kripto paralardan biri haline getirdi.

Shibarium’un çıkış tarihinin net olmamasının can sıkkınlığı devam ederken, Shiba baş geliştiricisi Sytoshi Kusama’nın attığı şifreli bir Tweet tarihin 14 Şubat olabileceği ön görülerini doğurdu.

Shibarium’un çıkış tarihi için henüz net bir açıklama gelmemesine rağmen atılan son Tweet toplulukta bir heyecan uyandırmışa benziyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner