Yükleniyor...

SHIB’in Metaverse’ünde Yeni Gelişmeler

SHIB The Metaverse'nin Alpha Önizleme sürümü, 13-15 Mart tarihleri ​​arasında bu yılki SXSW'de olacak.

Shiba Eternity Oyunu 100 Binden Fazla Kisiye Ulasti

SHIB The Metaverse’nin Alpha Önizleme sürümü, 13-15 Mart tarihleri ​​arasında bu yılki SXSW’de olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Metaverse evreni ilk çıktığı günden beri tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Geçtiğimiz yıl sektörün içinde bulunduğu sıkıntılı durumlar ilgiyi azaltsa da Shiba Inu’nun Metaverse’ünden yeni haberler gelmeye devam ediyor.

SHIB’in Metaverse’ü Cesur Bir Adım

Popüler memetoken olan Shiba Inu’nun SHIB The Metaverse projesi kitlesi tarafından oldukça ilgiyle karşılanıyor. Bununla birlikte bu adım ekip için cesur bir adım olarak yorumlanıyor.

Shiba Gelistiricisi Shibarium icin Heyecanli

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Metaverse evrenleri hakkında şunları söylüyor:

 “Shiba Inu’nun yaptığı her şey yeni bir standart belirliyor. SHIB Meta Evren farklı olmayacak. Bu inanılmaz Metaverse deneyimi, hayatın her kesiminden herkesin keşfetmesine, yaratmasına, ticaret yapmasına, eşya satmasına, eşya satın almasına ve katılımlarını tonlarca fırsat ve deneyimle ödüllendiren yeni bir dünyada yaşamasına izin verecek. Şimdi bunu Shiba Inu token ekosistemine, yeni Shibarium Blockchain’ine ve gezegendeki en iyi topluluğa ekleyin. Bu kalite düzeyi, yalnızca topluluğumuzun ve katkıda bulunanların inanılmaz zihinlerine ve teknolojilerine dokunarak elde edilebilir.”

Özünde Shibarium bulunan SHIB The Metaverse, şu anda çoğunlukla birbirinden izole edilmiş birden fazla dünyaya yayılmış olan Metaverse evrenini birleştirmeye odaklanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x