Yükleniyor...

Shibnobi Ürünleri ile Kripto Deneyimini Geliştirin (Sponsorlu)

Shibnobi çeşitli ilgi alanlarıyla ilgili ürünler sunan bir kripto platformudur.

shibnobi 33

Shibnobi çeşitli ilgi alanlarıyla ilgili ürünler sunan bir kripto platformudur.

Platformun ana amaçlarından bir tanesi, kullanıcıların kripto deneyimlerini geliştirmelerine ve onlar için güvenli ve şeffaf bir ortam oluşturmalarına olanak sağlamaktır. Shibnobi ayrıca, yazılım hizmetleri, reklamlar ve çeşitli hizmetler sunarak kripto projelerini desteklemeyi amaçlıyor.

Token alım satım platformu ShibnobiSwap ve sosyalleşme, oyun ve alışveriş platformu olarak hizmet veren ShibnobiPlay, iki önemli proje olarak öne çıkmaktadır.

Shibnobi’yi kullanarak eksiksiz bir kripto deneyimine ulaşabilirsiniz. Çünkü platform, herhangi bir kullanıcının kripto dünyasını yeni bir bakış açısıyla keşfetmesini sağlar.

Token trade’i için kullanılan Shibnobi Wallet, üç faktörlü kimlik doğrulama cüzdanı olan Shibnobi Wallet ve Ethereum blokzincirinden çatallanmış Shibnobi Chain diğer önemli projeler arasında yer alır.

Shibnobi Ürünleri ve Faydaları

Shibnobi platformunun, inovasyon, şeffaflık ve kriptoya olan güven açısından lider platformlardan birisi olduğunu gururla söyleyebiliriz.

Shibnobi’nin platformunun öne çıkmasının ana sebeplerinden biri bu temel özelliklere ek olarak kullanıcıların aralarından seçim yapmasına olanak tanıyacak çeşitli ürünler de sunmasıdır. Kullanıcılar Shibnobi’de istedikleri her şeyi bulabilir.

Shibnobi, blockchain, cüzdan, trade ve çok daha fazla alanda kullanıcıların kripto dünyasını güvenli bir biçimde keşfetmelerine yardımcı olur. Buna ek olarak akıllı sözleşmeler de kullanır ve kullanıcılara önemli bir pasif gelir kaynağı sunar. 

Platform, kriptoya yeni başlayanları veya deneyimli profesyonellerin büyümesine olanak sağlayacak ürünler içeriyor. 

Shibnobi Bridge ile Ethereum’u BNB, Matic, AVAX veya CRONOS ile swap yapabilirsiniz. Bu da zincirler arasında Shibnobi Swap’te yer alan token’ları swap yapmanıza olanak tanır. Ayrıca token’lar düzenli olarak listelenir. Bu sebeple tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Shibnobi Swap, DeFi’ın EVM uyumlu ağlarındaki erişilebilir araçların eksikliğini gidermek için oluşturulmuştur. Swap, birden fazla zincirde sorunsuz kripto trade’i sağlamak için kullanıcılar tarafından oluşturulan likidite havuzlarını kullanan merkeziyetsiz bir AMM sistemine dayanmaktadır.

Shibnobi Wallet, Üç Faktörlü Kimlik Doğrulama (3FA) sistemine sahip bir cüzdandır. Cüzdan, sorunsuz ve kullanıcı dostu bir deneyim sağlamak için işlemlerden önce kullanıcının kimlik doğrulayabilmeleri için mobil uygulamadan bir kod alınmasını sağlar.

Shibnobi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Shibnobi, her yıl rekor düzeyde benimsemeyi geliştirmeye ve deneyimlemeye devam ederken, kripto para birimi ve blockchain endüstrilerinde kullanıcı ve katılımcı güvenliğini artırmak için kurulmuş Teksas merkezli bir şirkettir.

Shibnobi, şimdiye kadar 10’dan fazla proje inşa etti ve yazılım hizmetleri aracılığıyla birkaç kripto projesinin başarılı olmasına yardımcı oldu. Shibnobi ayrıca, açık kaynaklı bir kripto para birimi olan SHINJA’yı yarattı.

SHINJA, Shibnobi ekosistemindeki günlük dijital platform hizmetleri için ekosistem araçları içinde üstün özellikler ve işlevler sağlayan genel amaçlı bir kripto para birimidir.

Shibnobi, DeFi’ı dönüştürmeyi, Shibnobi Blockchain gibi devrim niteliğinde ürünler oluşturmayı ve Ethereum, Binance, Cronos ve Polygon genelinde çok zincirli bir Shibnobi Swap’ı tanıtmayı hedefliyor.

Bizi İzlemeye Devam Edin 

Web sitesinden Shibnobi ve faydaları hakkında en son haberleri takip etmeye devam edin ve Twitter  topluluklarına katılın.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x