Yükleniyor...

Shima Capital, 200 Milyon Dolarlık Web3 Fonu Aldı

Erken aşama blokzinciri projelerine odaklanan girişim şirketi Shima Capital, ilk risk sermayesi olan Web3 fonunda 200 milyon dolar topladı.

Shima Capital 200 Milyon Dolarlik Web3 Fonu Aldi

Erken aşama blokzinciri projelerine odaklanan girişim şirketi Shima Capital, ilk risk sermayesi olan Web3 fonunda 200 milyon dolar topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Shima Capital, ilk fonunu başlattı ve bunu yaparken önemli ölçüde destek aldı. Birçok yüksek profilli kripto yatırımcısından 200 milyon değerinde fon aldı.

Shima Capital, Web3 Fonu İle Gelişecek

Şirket, merkeziyetsiz kimliği, sosyal medyayı, özerk organizasyonları (DAO’lar), blokzincir oyunlarını, metaverse ve DeFi’yi hedef alanları olarak belirledi. Blokzincir altyapısı tarafında, fon ayrıca 1. katman ve 2. katman teknolojisinin yanı sıra güvenlik ve sıfır bilgi kanıtlarının geliştirilmesine odaklanan projelere yatırım yapmayı planlıyor.

Shima, sermayenin yetenekleri işe almaya ve elde tutmaya, topluluklar oluşturmaya, pazarlamaya ve teknik araştırma ve geliştirme yürütmeye gideceğini söyledi.

Yeni fonun yatırımcıları arasında Dragonfly, hedge fonu milyarderi Bill Ackman, blok zinciri oyun üreticisi ve yatırım firması Animoca, kripto şirketi OKX, Mirana Ventures, Republic Capital, CoinDesk ana Digital Currency Group ve girişimci ve eski ABD başkan adayı Andrew Yang yer aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x