Yükleniyor...

Shopify, BitPay ve Coinbase Tercihini Satıcılara Bırakıyor

Shopify'ı e-ticaret platformu olarak kullanan satıcılar, Bitcoin ile ödeme kabul etmek için artık iki ayrı seçeneğe sahip:

Shopify’ı e-ticaret platformu olarak kullanan satıcılar, Bitcoin ile ödeme kabul etmek için artık iki ayrı seçeneğe sahip: BitPay ve Coinbase.

Daha önce BitPay ile ödeme entegrasyonunu gerçekleştiren Shopify, şimdi de Coinbase ile işbirliği yaparak Bitcoin ödemesi kabul etmeye başlıyor. Bu şekilde ayrı platformlarda rekabetini sürdüren iki ödeme prosesi, Shopify üzerinden rekabetlerini sürdürecekler gibi duruyor. Fakat avantaj, daha önceden entegrasyonu tamamladığı için BitPay’de.

BitPay’in ödeme prosesinden çoğu kullanıcı şikayet etmekte. Bunun sebebi olarak ise onaylamaların geç düşmesi, buna bağlı olarak da ödemelerin geç gerçekleşmesi görülüyor. Coinbase ve BitPay karşılaşmasının gelişmeleri, ileriki günlerde daha belirgin hâle gelecek gibi gözüküyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner