Yükleniyor...

Shopify CEO’su, Şirketi DeFi Ekosistemine Entegre Etmek İstiyor

Shopify'ın CEO'su Tobi Lutke, şirketlerinin DeFi ekosistemi içerisine nasıl bir rol oynayabileceğine yanıt alabilmek için Twitter'a yöneldi.

shopify

Shopify’ın CEO’su Tobi Lutke, şirketlerinin DeFi ekosistemi içerisine nasıl bir rol oynayabileceğine yanıt alabilmek için Twitter’a yöneldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Lutke, kripto topluluğuna , Shopify’ın büyüyen bu sektör içerisinde nasıl bir rol oynayabileceğini soran bir soruyu Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Lutke, DeFi alanındaki trade fırsatlarını kripto topluluğuna sordu ve yüzlerce yanıt aldı. Cevaplar içerisinde Bitcoin Lightning ödemelerini destekleme talebi ve stablecoin entegrasyonunu sağlanması gibi çeşitli öneriler de yer aldı. Ayrıca platformun Compound (COMP) ve Aave (AAVE) ile ortaklık yapması gerektiğini düşünenler de söz konusuydu.

Görünen o ki Shopify CEO’su, DeFi’ın açık ve izinsiz yapısından oldukça etkilenmiş durumda. DeFi destekli herhangi bir özellik, Shopify platformunda yer alacak olursa, bu muhtemelen DeFi benimsenmesi için oldukça iyi bir işaret olacaktır. Shopify, Kanada’nın en önemli şirketlerinden bir tanesidir ve online işlemler konusunda da bir hayli ilerlemiştir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x