Yükleniyor...

SiGMA Europe Konferansı 13-15 Nisan Tarihleri Arasında Malta’da Gerçekleştirilecek

Koronavirüs pandemisi nedeniyle ileri tarihe ertelenen kripto para konferanslardan iyi haberler gelmeye devam ediyor.

13-15 Nisan'da Sigma Europe Konferansı Gerçekleşecek

Koronavirüs pandemisi nedeniyle ileri tarihe ertelenen kripto para konferanslardan iyi haberler gelmeye devam ediyor. Aşı çalışmalarında beklenenden daha kısa sürede sonuca ulaşılmasıyla birçok kripto para etkinliğinde de tarihler netleşmeye başladı.

SiGMA Group tarafından düzenlenen SiGMA Europe konferansı koronavirüs nedeniyle daha önce bir kez ertelenmişti. Yapılan yeni açıklamaya göre 16-18 Şubat tarihleri arasında Malta’da gerçekleşmesi planlanan fuar, 13-15 Nisan’da kapılarını açacak.

Aralık ayında dünyanın ilk klinik onaylı aşısının uygulanmasına başlanması için Birleşik Krallık İlaç ve Sağlık Ürünleri Düzenleme Kurumu’ndan alınan onayın ardından tarih değişikliği resmi olarak duyuruldu. SiGMA Group CEO’su Eman Pulis şunları kaydetti:

“Pfizer’ın BioNTech aşısını çok kısa bir süre içerisinde piyasaya sürmesi bizi umutlandırdı. Gerçekleştirdiğimiz en son sanal konferans bizim için büyük bir başarıydı. Şimdi ise heyecan verici bir yıla başlıyoruz ve ilişkilerimize yüz yüze devam etmeyi umuyoruz.”

Kasım ayında gerçekleştirilen SiGMA Europe sanal konferansına binlerce kişi katılmıştı. Şimdi ise Nisan ayındaki etkinlikte, katılımcılar yüz yüze ilişkiler kurma fırsatı yakalayacak. Alanında uzman birçok önde gelen ismin konuşma yapacağı SiGMA Europe konferansının konukları, Blockchain, FinTech, Nesnelerin İnterneti (IoT), Yapay Zeka (AI), Büyük Veri (Big Data) ve Kuantum Bilişimi alanlarındaki en son yenilikler hakkında bilgi edinme şansı yakalayacak.

Öte yandan SiGMA Group, gelişmekte olan pazarlardaki etkinliklerine de devam edecek. SiGMA Group, 13-14 Eylül tarihlerinde Sao Paulo’da SiGMA Americas ve 27-28 Mayıs tarihleri arasında da SiGMA Asia konferanslarını gerçekleştirmeyi planlıyor.

SiGMA Group’un düzenlediği SiGMA Europe konferansı, Ta’ Qali bölgesindeki Malta Fairs & Conventions Centre’da gerçekleşecek

SiGMA Europe konferansı biletleri satışa sunuldu ve hızla tükeniyor. Erken kayıt indiriminden faydalanarak yerinizi şimdi ayırtın.

Etkinlik: SiGMA Europe

Tarih:  13-15 Nisan 2021

Lokasyon: Malta

Website: https://www.sigma.com.mt/en/events/europe


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x