Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri SiGMA Europe Konferansı 13-15 Nisan Tarihleri Arasında Malta’da Gerçekleştirilecek

SiGMA Europe Konferansı 13-15 Nisan Tarihleri Arasında Malta’da Gerçekleştirilecek

ABONE OL:google-news

Koronavirüs pandemisi nedeniyle ileri tarihe ertelenen kripto para konferanslardan iyi haberler gelmeye devam ediyor. Aşı çalışmalarında beklenenden daha kısa sürede sonuca ulaşılmasıyla birçok kripto para etkinliğinde de tarihler netleşmeye başladı.

SiGMA Group tarafından düzenlenen SiGMA Europe konferansı koronavirüs nedeniyle daha önce bir kez ertelenmişti. Yapılan yeni açıklamaya göre 16-18 Şubat tarihleri arasında Malta’da gerçekleşmesi planlanan fuar, 13-15 Nisan’da kapılarını açacak.

Aralık ayında dünyanın ilk klinik onaylı aşısının uygulanmasına başlanması için Birleşik Krallık İlaç ve Sağlık Ürünleri Düzenleme Kurumu’ndan alınan onayın ardından tarih değişikliği resmi olarak duyuruldu. SiGMA Group CEO’su Eman Pulis şunları kaydetti:

“Pfizer’ın BioNTech aşısını çok kısa bir süre içerisinde piyasaya sürmesi bizi umutlandırdı. Gerçekleştirdiğimiz en son sanal konferans bizim için büyük bir başarıydı. Şimdi ise heyecan verici bir yıla başlıyoruz ve ilişkilerimize yüz yüze devam etmeyi umuyoruz.”

Kasım ayında gerçekleştirilen SiGMA Europe sanal konferansına binlerce kişi katılmıştı. Şimdi ise Nisan ayındaki etkinlikte, katılımcılar yüz yüze ilişkiler kurma fırsatı yakalayacak. Alanında uzman birçok önde gelen ismin konuşma yapacağı SiGMA Europe konferansının konukları, Blockchain, FinTech, Nesnelerin İnterneti (IoT), Yapay Zeka (AI), Büyük Veri (Big Data) ve Kuantum Bilişimi alanlarındaki en son yenilikler hakkında bilgi edinme şansı yakalayacak.

Öte yandan SiGMA Group, gelişmekte olan pazarlardaki etkinliklerine de devam edecek. SiGMA Group, 13-14 Eylül tarihlerinde Sao Paulo’da SiGMA Americas ve 27-28 Mayıs tarihleri arasında da SiGMA Asia konferanslarını gerçekleştirmeyi planlıyor.

SiGMA Group’un düzenlediği SiGMA Europe konferansı, Ta’ Qali bölgesindeki Malta Fairs & Conventions Centre’da gerçekleşecek

SiGMA Europe konferansı biletleri satışa sunuldu ve hızla tükeniyor. Erken kayıt indiriminden faydalanarak yerinizi şimdi ayırtın.

Etkinlik: SiGMA Europe

Tarih:  13-15 Nisan 2021

Lokasyon: Malta

Website: https://www.sigma.com.mt/en/events/europe

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar