Yükleniyor...

Sıkı Durun! Popüler DeFi Coin’i Yeni Bir Zirveye Ulaşabilir!

Yearn.

defi zirve yfi

Yearn.Finance (YFI), yıldız olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. YFI, durdurulamaz yükselişi ile diğer tüm DeFi token’larına ve yerçekimine meydan okumaya devam ediyor. Kripto para birimi, son 24 saatte 34 bin 437 dolara kadar yükseldi. Yazının yazıldığı sırada ufak bir gerileme yaşayan YFI, 32 bin 57 dolardan işlem görüyordu.

Fakat News BTC’den analist Tony Spilotro’a göre YFI, yeni en yüksek seviyelerine hazırlanıyor olabilir.

YFI Başka Bir Ralliye Hazırlanıyor

Teknik analizde, bir destek ve direnç değişiminden çok daha önemli bir şey yok. Fiyat hareketinin destekten geçip direnç olarak onaylaması, aralığın geçmişte kaldığının ve pazarın yeni fiyatları test etmek istediğinin bir işaretidir. Aynısı, aşağıdaki örnekte olduğu gibi, 4 saatlik bir Yearn.Finance fiyat tablosundan alınan ters yönde de geçerlidir.

yfi usd

Sadece 30 binlik arz ile ultra nadir DeFi token’ı artık Bitcoin’den çok daha pahalı bir durumda. Bir geri çekilişten sonra, Coinbase’de listlenemeye başlayan YFI, tekrar ralli yaşadı. Yearn.Finance, geri dönerken deldiği direnç seviyesini yeniden test ediyor. Eğer bu doğrulanırsa, başka bir yüksek seviyeye ulaşmak bir sonraki adım olabilir. Ve fraktal bir ralli olasılığını artırır.

66 Bin Dolar Mümkün mü?

Yearn.Finance desteğin en son geri alındığı zamankine benzer işaretler gösteriyor. Başarısız bir geri dönüş sinyali 4 saatlik grafikte fiyatları düşürdü, ardından dört adet mum geldi ve boğaların kontrolü yeniden ele geçirmeye çalıştığını gösterdi.

yfi

Sonunda bunu başardılar ve YFI bir kez daha yükseğe uçtu. Yukarı hareket, düşüş trendi direncinin kırılmasıyla aynı zamana denk geldi ve model türü bir kez daha ortaya çıkıyor. Önceki ralliyi aynı koparma üzerine yerleştirmek, Yearn.Finance’i 66 bin dolar ya da daha fazlasına doğru bir zirve fiyatına götürür.

Potansiyel olarak yükselen bir sonuca daha fazla güven duymak, MACD göstergesindeki yukarı doğru yaklaşan tamamlamaya bir geçiştir. MACD bir momentum ölçüm aracıdır ve gösterge boğayı en son geçtiğinde ne olacağının bir işaretiyse, YFI’de başka bir büyük ralli geliyor olabilir. YFI’da yaşanacak bir yükseliş kripto para piyasasındaki diğer token’ların da ayağa kalkmasını sağlayabilir.

Bu birkaç kripto parayı desteklemeye yardımcı olan küçük bir yükseliş ivmesi, kısmen kripto alanında bir karışıklığa neden olan başka bir DeFi token’ından kaynaklanıyor olabilir. Uniswap, kısa süre önce UNI token’ını piyasaya sürdü ve onu bir teşvik kontrolünün kripto versiyonu olan ilk kullanıcılara dağıttı. UNI’den elde edilen karlar YFI ve diğer DeFi projelerine akabilir ve aynı zamanda son Ethereum pompasının arkasında yatan şey de bu olabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner