Silvergate, Yönetim Kadrosunu Değiştirdi • Coinkolik
Yükleniyor...

Silvergate, Yönetim Kadrosunu Değiştirdi

Kripto para bankası Silvergate, Ben Reynolds'un yeni başkan olduğu yönetim kadrosu değişikliğini duyurdu.

Silvergate Yonetim Kadrosunu Degistirdi

Kripto para bankası Silvergate, Ben Reynolds‘un yeni başkan olduğu yönetim kadrosu değişikliğini duyurdu.

Kripto para piyasasında, yatırımcılarına doğru ve güvenilir hizmet vermek isteyen şirketler yapılanmaya devam ediyor. Kripto finans şirketlerinin, fiyat hareketliliği ve fiyat tahminlerini doğru bir şekilde vermesi gerekiyor. Bu şirketlerden biri olan Silvergate, hizmet kalitesini artırmak için yeni bir yapılanmaya gitti. Şirket, Ben Reynolds‘u başkan rolüne getirdi. Ayrıca Kate Fraher, firmanın baş risk sorumlusu olarak atandı.

Silvergate, Hizmetlerini İyileştirmek İstiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto bankası Silvergate, kazanç tahminlerinde yanılmaların yaşanmasının ardından, sadece birkaç hafta sonra yeni bir başkan ve baş risk yetkilisini göreve getirdi.

Kripto ticaret platformları ve yatırımcılar için banka hizmeti veren firma, Ben Reynolds‘u başkan rolüne terfi ettirdiğini ve Kate Fraher‘ı baş risk sorumlusu olarak atadığını belirtti. Fraher, daha önce La Jolla‘da operasyon direktörü olarak görev yaptı. Reynolds ise baş strateji görevlisiydi. Reynold ve Fraher, şirketin CEO‘suna rapor vermeye devam edecek.

Ayrıca Silvergate, Ekim ayında Wall Street’in tahminlerine göre gelen üçüncü çeyrek kazançlarını açıkladı. Bu raporların ışığında, muhtemelen yıl sonundan önce kendi stablecoin’ini piyasaya sürmeyeceğini belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x