Singapur'da Hodlnaut için Soruşturma Başlatıldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Singapur’da Hodlnaut için Soruşturma Başlatıldı

Singapur polisi, sorunlu kripto borsası Holdnaut hakkında soruşturma başlattı.

Singapurda Hodlnaut icin Sorusturma Baslatildi

Singapur polisi, sorunlu kripto borsası Holdnaut hakkında soruşturma başlattı.

Kripto para piyasalarında yaşanan düşüş, birçok kripto firmasını iflasa götürdü. Ağustos ayında kripto kredi şirketi Hodlnaut da bunlardan biriydi. Borsa, piyasa koşullarına ayak uydurabilmek için çözümü para çekim işlemlerini durdurmakta buldu. Daha sonra FTX krizinin de yaşanmasıyla birlikte borsanın elinde kalan son varlığı da zarara uğradı. Bunlarla bitmedi ve Hodlnaut için bir soruşturmanın kapısı açıldı.

Singapur Polisi, Hodlnaut’a Soruşturma Açtı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ticari İşler Departmanı, Singapur polisi iş birliğiyle Hodlnaut borsası hakkında soruşturma başlattı. Soruşturma raporu, bu yılın başlarında kripto krizinden etkilenen birçok kripto şirketinden biri olan sorunlu Singapur merkezli borsa için son darbe oldu.

Singapur Polis Gücü (SPF) yaptığı basın açıklamasında, Singapur merkezli kripto para platformunun ve/veya yöneticilerinin hile ve dolandırıcılık suçlarından şüpheli olduğunu söyledi.

SPF, Ağustos ve Kasım 2022 tarihleri arasında Hodlnaut’un ya da yöneticilerinin, token hakkında yanlış beyanlarda bulunduğunu belirtti. Polis, bu iddialar hakkında çok sayıda rapor aldıklarını da sözlerine ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x