Yükleniyor...

Singapur’un En Büyük Bankası Kripto Hizmetlerini Genişletiyor

Singapur'un en büyük bankası DBS Group Holdings, müşterileri için kripto ile ilgili hizmetlerini genişletiyor.

Singapurun En Buyuk Bankasi Kripto Hizmetlerini Genisletiyor

Singapur’un en büyük bankası DBS Group Holdings, müşterileri için kripto ile ilgili hizmetlerini genişletiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para sektörünün hızlı genişlemesiyle giderek daha fazla finansal kurum kripto ile bağlantısını artırıyor. DBS, geçtiğimiz aylarda kripto alım hizmetleri sağlamak amacıyla Singapur Para Otoritesi‘nden (MAS) izin almıştı. Şirketin, genişleme ve büyüme aşamasındaki adımlarından biri de hizmetleri genişletmek oldu.

Singapurlu DBS, Kripto Çalışmalarını Sürdürüyor

DBS Group Holdings Ltd., DBS Hazineleri bölümüne ait 100 bin yatırımcısı için kripto alım-satım hizmetlerine erişimi genişletti.

Bankanın operasyonlarının hazine bölümüne erişimi, yatırım yapılabilir varlıkları en az 246 bin dolar olan zengin müşteriler yapabilecek. Yeni gelişmeyle birlikte, DBS Digital üzerinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Ripple (XRP) gibi kripto para birimlerinin ticaretini yapmalarına olanak sağlanıyor.

Banka müşterileri artık bankanın kripto alım satım operasyonlarına minimum 500 dolar yatırımla katılabilecekler. Önceden, bu seçenek yalnızca kurumsal ve kurumsal yatırımcılara, aile ofislerine ve ayrıca DBS Private Bank ve DBS Treasures Private Clients müşterileri için sunuluyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x