Yükleniyor...

SkyBridge Capital CEO’suna Göre Bitcoin Hala (BTC) Zirve Avcısı, Dogecoin ise Dijital Gümüş Olabilir

SkyBridge Capital CEO'su, Bitcoin'in (BTC) kripto para birimleri arasında "zirve avcısı" olmaya devam ettiğini, Dogecoin'in ise dijital gümüş olabileceğine inandığını söyledi.

Anthony Scaramucci

SkyBridge Capital CEO’su, Bitcoin’in (BTC) kripto para birimleri arasında “zirve avcısı” olmaya devam ettiğini, Dogecoin’in ise dijital gümüş olabileceğine inandığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bloomberg, SkyBridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci’nin Bitcoin’i desteklediğini ve para birimini altcoinlere kıyasla bir “zirve avcısı” olarak adlandırdığını bildirdi. Ayrıca, bu statü her zaman Litecoin’e ait olsa da DOGE’nin dijital gümüş haline gelebileceğine inanıyor.

Bitcoin’i Savunuyor

Lider kripto para birimi, bir aydır 60.000 doların altında bir aralıkta işlem görürken, Elon Musk’ın son tweetiyle 47.000 dolara kadar geriledi. Fakat Anthony Scaramucci, kripto para biriminin muazzam bir potansiyeli olduğuna inandığını dile getirdi.

Scaramucci, Bitcoin’in şu anda kripto piyasa değerinin yaklaşık yüzde 40’ını elinde tuttuğunu, 2021 başladığında yüzde 70’i gördüğünü ve kripto para birimleri arasında “zirve avcısı” olarak üstünlüğünü sürdürdüğünü belirtti.

Dogecoin Hakkında Ne Düşünüyor?

Scaramucci, bu yıl ilk on kripto para birimine giren ve yazının yazıldığı sırada piyasa değeri ile beşinci sırada yer alan DOGE konusundaki görüşünü paylaşırken, Dogecoin’in “dijital gümüş” olabileceğini belirtti. Bununla birlikte, SkyBridge Capital CEO’suna göre, DOGE, müşterilerinin çoğu için ölçeğin çok ötesinde.

Elon Musk, DOGE’un en büyük güçlendiricisi oldu ve onu milyarder Mark Cuban izledi. Öte yandan Coinbase’in de DOGE’u listleyebileceğini duyurması, kripto para topluluğunda heyecana neden oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x