Yükleniyor...

Socios İlk Defa Bir NBA Takımıyla Anlaşma Sağladı

Spor ve eğlence endüstrisi için önde gelen küresel blok zinciri sağlayıcısı Socios.

Ekran Resmi 2021 06 17 15.27.50

Spor ve eğlence endüstrisi için önde gelen küresel blok zinciri sağlayıcısı Socios.com ve popüler NBA takımı 76ers bugün resmi bir ortaklık duyurdu. Bu, Socios.com’un bir NBA takımıyla ilk kez ortaklık kurmasının yanı sıra, lig genelinde bu kategorideki ilk ortaklık.

2021-22 sezonundan itibaren resmi bir ortak olarak Socios.com, 76ers maçları boyunca arenada reklamlara ve TV’de görülebilen tabelalara entegre edilecek ve Socios.com’da takımın marka ve logolarından yararlanma olanağına sahip olacak.

Ayrıca Socios.com, Sixers.com’da ve benzersiz oyun öncesi ve sonrası içerikle bütünleştirilecekleri 76ers sosyal kanallarında büyük bir dijital varlığa sahip olacak. Maç öncesi önemli anlar 76ers Facebook, Twitter ve Instagram’da yayınlanacak.

76ers, Socios.com ile ortak olan ilk NBA takımıdır.

Konuyla ilgili açıklama yapan Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, şunları söyledi:

“Bu, dünya çapında 76ers hayranları için büyük ölçüde gelişmiş hayran katılımına yol açabileceğine inandığımız heyecan verici bir ortaklığın başlangıcı. 76ers’ı ağımıza davet etmekten heyecan duyuyoruz. Dünyanın en büyük spor organizasyonları şimdi toplu halde bize katılıyor. Socios.com burada kalmaya devam edecek ve küresel spor endüstrisinin dijital dönüşümünde önemli bir araç olacak.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x