Yükleniyor...

Socios’tan Papara Müjdesi!

Socios CEO’su Alexandre Dreyfus, kullanıcıların artık Papara hesabı ile Chiliz (CHZ) kullanarak taraftar tokenı satın alabileceğini açıkladı.

socios dan papara mujdesi 1

Socios CEO’su Alexandre Dreyfus, kullanıcıların artık Papara hesabı ile Chiliz (CHZ) kullanarak taraftar tokenı satın alabileceğini açıkladı.

Papara’yı Socios uygulamasında yayınladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyduğunu belirten Dreyfus, kullanıcıların herhangi bir sorun ile karşılaşmaları halinde kendilerine bildirebileceklerini belirtti.

Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Dreyfus şunları söyledi:

“Daha fazla yerel girişim ve pazarlama faaliyetine hazırlanırken, Türk dostlarıma Papara’yı Socios uygulamasında yayınladığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. 5.5 milyon kullanıcı artık Papara hesabını kullanarak Socios uygulamasında CHZ/FT satın alabilir. Lütfen kullanın ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bize bildirin.”

Chiliz (CHZ) Nedir?

Chiliz (CHZ), birçok spor ve eğlence platformunda kullanılan Socios.com’un yerel tokenıdır. Kullanıcılar, CHZ ile ünlü spor kulüplerinin taraftar tokenlarını satın alabilir ve tokenlar aracılığıyla taraftarı oldukları futbol kulüpleri ile etkileşime girebilirler.

Chiliz (CHZ) yayın saati itibariyle 0.118 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x