Yükleniyor...

Socios ve Chiliz CEO’sunun İstanbul Mesajı Fenercoin Dedikodularına Neden Olurken Fenerbahçe’den Kripto Para Açıklaması Geldi

Twitter üzerinden İstanbul’a geldiğini duyuran Socios ve Chiliz CEO'su Alex Dreyfus'un bu mesajı bazı dedikoduların ortaya çıkmasına neden oldu.

fenercoin

Twitter üzerinden İstanbul’a geldiğini duyuran Socios ve Chiliz CEO’su Alex Dreyfus’un bu mesajı bazı dedikoduların ortaya çıkmasına neden oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Fenerbahçe’nin son zamanlarda kripto para çıkarabileceğine dair iddiaların ardından kripto para topluluğu da bu mesajla beraber acaba Socios ve Fenerbahçe arasında yeni bir anlaşma mı olacak sorularını sormaya başladı. Bu söylentilerle beraber Fenercoin Twitter’da TT oldu.

Fenercoin’in botlarla TT yapıldığı iddiaları ortaya atılırken, bu durumdan kazanç sağlamak isteyen dolandırıcıların da ortaya çıktığı görüldü.

Fenerbahçe’den Açıklama Geldi

İnsanlar Dreyfus ile Fenerbahçe arasında bir anlaşma olup olmayacağını merak ederken, Fenerbahçe kripto paralarla alakalı bir açıklamada bulundu.

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Son günlerde, Kulübümüzün kripto varlık projesi ile ilgili olarak kulübümüzle hiçbir bağlantısı olmayan bazı internet siteleri ve oluşumların ortaya çıktığını takip etmekteyiz. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu konudaki çalışmalarımız sürmekle beraber henüz resmi bir adım atılmadığını kamuoyunun bilgisine sunuyor; Kulübümüz tarafından bir duyuru ve bilgilendirme yapılmadan taraftarlarımızın bu ve benzeri gerçek dışı oluşumlara itibar etmemesini önemle rica ediyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x