Yükleniyor...

Solana Destekli Twitter Kripto Cüzdanı Popüler Oldu!

Twitter üzerinde çalışan Solana (SOL) destekli kripto cüzdanı Hey Wallet, tek tweet ile kripto para transferi gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Solana Destekli Twitter Kripto Cuzdani Populer Oldu

Twitter üzerinde çalışan Solana (SOL) destekli kripto cüzdanı Hey Wallet, tek tweet ile kripto para transferi gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto endüstrisinde gelişmeler ve güncellemeler tüm hızıyla devam ediyor. Elon Musk‘ın Twitter‘ı satın alması, kripto sektöründe büyük bir heyecan yarattı. Kripto para birimlerinin en yoğun pazarlama aracı olan Twitter, gelecekte daha aktif rol üstlenebilir. DOGE hayranı olan Elon Musk‘ın da yapacağı hamleler merakla bekleniliyor. Bu süreçlerin ortasında, Hey Wallet isimli kripto cüzdanı bir ilke imza attı. Twitter üzerinde kurulan kripto cüzdanı, tek tweet ile kripto para transferleri gerçekleştirebiliyor.

Solana Destekli Twitter Kripto Cüzdanı Yoğun İlgi Görüyor

Twitter üzerinde kurulan kripto cüzdanı Hey Wallet, kısa sürede yoğun ilgiyi üzerine çekmeyi başardı.

Twitter aracılığıyla kripto para transferleri gerçekleştirme imkanı sunan cüzdan, özellikle Solana topluluğu tarafından desteklenmeye başladı. Popülerleşen proje, Solana desteğiyle şimdiden binlerce kullanıcıya erişmeyi başardı.

Solana kurucusu Anatoly Yakovenko, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarında Hey Wallet‘a da yer verdi. Yakovenko, cüzdanı denemek için Bonk transferini içeren bir tweet attı.

Cüzdanı kullanmak isteyen kullanıcılar, Hey Wallet web sitesi üzerinden bilgilerini tanımlayabiliyor. Bu işlemin ardından, attıkları tek tweet ile kripto para transferi gerçekleştirebiliyorlar.

Yenilikçi cüzdan, Solana tabanlı projeler için hizmet veriyor. Bunun gelecekte nerelere geleceği merak konusu oldu. Birçok yatırımcı, Twitter’ın kripto para entegrasyonu için bu cüzdanın mesaj niteliğinde olduğunu öne sürdü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x