Yükleniyor...

Solana Kurucusu Etherum Hayranlarına Cevap Verdi

Solana kurucusu Anatoly Yakovenko, Twitter üzerinden Ethereum hayranlarına cevap verdi.

yakovenko solana

Solana kurucusu Anatoly Yakovenko, Twitter üzerinden Ethereum hayranlarına cevap verdi.

Anatoly Yakovenko, Etheruem hayranlarına projenin kendince gördüğü eksiklerini yazdı. Kurucu, platformu olarak kabul edilmesi için gereken tarafsız güvenilirlik ve temel felsefi yönlerden yoksun olduğunu iddia etti.

Solana Kurucusu Ethereum’un Eksiklerini Twitter’dan Yazdı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Solana’nın kurucusu altcoin’lerin öncüsü Ethereum‘un bazı eksiklerini Twitter üzerinden dile getirdi. Solana’nın kurucusu Anatoly Yakovenko, Twitter’da yaptığı bir paylaşımda, piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un, uygulanabilir bir Layer-1 Blockchain platformu olarak kabul edilmesi için gereken tarafsız güvenilirlik ve temel felsefi yönlerden yoksun olduğunu iddia etti.

Ethereum arz

Açıklama, Solana’yı yönetişimi, merkezileşmesi ve yüksek donanım gereksinimleri nedeniyle eleştiren Abdel Bakhta’nın bir Tweet’ine yanıt olarak geldi.

Ethereum‘un değer çıkarma oranının çok yüksek olduğunu ve Solana’nın kamu malı statüsüne uymadığını savundu. Yakovenko bir başka Tweet’inde ise Solana’yı savunarak projenin yönetiminin Ethereum’unkinden önemli ölçüde farklı olmadığını, zira her iki platformun da açık kaynak kodlu olduğunu ve herkes tarafından istenilen yöne doğru çatallanabileceğini belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Merkeli
Merkeli
27 gün önce

Solana Kurucusu Etherum Hayranlarına Cevap vermeden önce solana nin 260dolardan 8 dolara düşüşü ile hâlâ ısrarla 20ile 25 arası git geline cevap vermesini ve arada bir solana daki kesintilere bir an önce çözüm bulması ve diğer coin borsalarının baskılarıyla fiyatları düşürülmesi hakkında acil çözüm bulması bekleniyor…. bir sol cü

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x