Solana Projeleri, Mango Markets Fonlarını Geri Aldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Solana Projeleri, Mango Markets Fonlarını Geri Aldı

Solana tabanlı kripto para projeleri Tulip ve UXD Protocol, Mango Markets fonlarını geri aldı.

Solana Projeleri Mango Markets Fonlarini Geri Aldi

Solana tabanlı kripto para projeleri Tulip ve UXD Protocol, Mango Markets fonlarını geri aldı.

Geçtiğimiz haftalarda Mango Markets, bir hacker tarafından düzenlenen manipülasyon saldırıları sonucunda 114 milyon dolar kaybetti. Solana ağında hizmet veren DeFi platformu, hack saldırısı sonucunda kaybedilen fonları geri almak için çalışmalara başlamıştı. Saldırının arkasındaki isim olan Avraham Eisenberg ise yaptığının tamamen yasal olduğunu savundu. Topluluğu ile birlikte hareket eden DeFi platformu, fon sahiplerine geri ödeme yapmaya başladı.

Mango Markets Projelere Geri Ödeme Yapmaya Başladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mango Markets yetkilileri, topluluğuyla birlikte yürüttüğü sürecinde geri ödeme aşamasına başladı. Geçtiğimiz hafta, diğer Solana projeleri de dahil olmak üzere platformda fonları olan kullanıcılara iade yapmaya devam ediyor.

DeFi platformunda fonları bulunan Tulip ile UXD Protocol de token’larını geri aldı. Yaşanılan bu gelişmenin ardından Solana tabanlı projeler, tekrar hizmetlerine devam edebilecek.

Merkeziyetsiz stablecoin hizmeti UXD Protocol, Mango Markets saldırısında kaybedilen tüm fonlarını geri aldığını bildirdi. Yatırdığı 20 milyon doları geri almayı başaran şirket, bu gelen parayla platformunda gelişmeleri başlatacak. Bu gelişmeler arasında UXD stablecoin’ini güçlendirmek de yer alıyor.

Yatırımlarını geri almayı başaran diğer proje olan Tulip ise yatırımcılarına odaklanacak. DeFi platformunda kaybettiği 2.5 milyon dolarlık bir nakit akışına geri ulaşan proje, kasa bakiyesini tekrar oranlamayı başardı. Bu fonlar, kullanıcıların kayıpları için kullanılacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x