Yükleniyor...

Solana (SOL) Analizi – 9 Ocak 2023

2023'e girdiğimizden beri yükselişine devam eden Solana bugün de ciddi bir yükseliş kaydetti.

Solana SOL Tehlike Canlari Caliyor Buyuk Dusus

2023’e girdiğimizden beri yükselişine devam eden Solana bugün de ciddi bir yükseliş kaydetti. Solana yakaladığı bu momentumu koruyabilecek mi göreceğiz?

Solana (SOL) CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 169’dan fazla yükseliş kaydetti.

Solana (SOL) Analizi

Solana, yüksek performanslı ve izne ihtiyacı olmayan bir Blockchain uygulayan açık kaynaklı bir projedir. İşlemler ortalama 176 bayttan fazla değilse, merkezi bir veri tabanının standart bir gigabit ağında saniyede 710.000 işlemi gerçekleştirebilme kapasitesi bulunur.

sollllll
Solana’nın günlük grafiği

Solana’nın günlük grafiğine baktığımızda 35 dolar bölgesinden şiddetli bir şekilde 13 dolara gerilediğini görebiliyoruz. 2023’ün gelişiyle birlikte SOL’da yatay seyir hakim olmuş ve geçtiğimiz birkaç gün içinde art arda yeşil mumlar yakmış. Solana’da bir sonraki hedef 20 dolar bölgesi olabilir. Bunun dışında bir düşüş senaryosunda da fiyat bizleri 9 dolara kadar geriletebilir.

RSI, 71 ile aşırı alım bölgesinde olduğu için dikkatli olmakta fayda var.

Sonuç olarak, fiyatın önümüzdeki günlerde yükselmesi beklendiğinden piyasanın yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Piyasa bu seviyeleri sürdürmekte zorlanacaktır. Bununla birlikte, genel piyasa hissiyatı yükseliş yönünde. Teknik göstergeler boğaların lehine, bu da kısa vadede daha fazla yükselişin mümkün olduğunu gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner