Yükleniyor...

Solana (SOL), Kısa Sürede Yüzde 30’a Yakın Arttı!

Kripto piyasasının önemli isimlerinden olan Solana (SOL), kısa sürede yüzde 28 artarak ekosistemini harekete geçirdi, SOL için büyük yükselişler kapıda mı?

SOL

Kripto piyasasının önemli isimlerinden olan Solana (SOL), kısa sürede yüzde 28 artarak ekosistemini harekete geçirdi, SOL için büyük yükselişler kapıda mı?

Bir zamanların kasıp kavuran coin’i olan SOL, yeniden gündeme geldi. 9 Nisan’dan bu yana yaklaşık olarak yüzde 30’a yakın artış sergileyen majör coin, sadece ekosisteminin değil, tüm kripto piyasasının ilgi odağı oldu. Önceki süreçlerinde devasa artışları ile bilinen SOL, aynı performansı sergilemeye devam edebilir mi?

Ekran Resmi 2023 04 15 18.20.43

Solana (SOL) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

9 Nisan’da 19,86 dolar seviyesinden yeni bir trende başlayan Solana (SOL), kendini 25 dolar seviyesinin üzerine atmayı başarmıştı. Yüzde 28,47’lik bir artış ile bu kadar kısa zaman diliminde böyle bir ivme yakalayan SOL, yeniden gündeme geldi. Güncel olarak günlük açılış fiyatının altında ilerleyen popüler coin, destek seviyelerini sırasıyla 23,90 – 22,94 – 21.50 dolar seviyeleri olarak çalıştırabilir. Özellikle de Ethereum’un (ETH) güçlü bir şekilde durduğu senaryoda, SOL’ün yeniden 25.50 doları denemesi mümkün gözüküyor. Bu noktada fiyatın alacağı tepki önemli kriterlerden. Alıcılar SOL hakimiyetini kazanırsa, SOL için kısa zaman diliminde 27 dolar seviyelerine yükseliş olası görünüyor.

Ekran Resmi 2023 04 15 18.14.55

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x