Yükleniyor...

Solana (SOL), Kritik Seviyeden Tepki Aldı

Büyük zaman diliminde önemli bir seviyeye yükselen Solana (SOL), satış baskısıyla karşı karşıya kaldı.

sol

Büyük zaman diliminde önemli bir seviyeye yükselen Solana (SOL), satış baskısıyla karşı karşıya kaldı.

Son günler imzaladıkları ortaklıklarla parlayan Solana (SOL), grafik bakımından da kritik bir değere geldi. 23,90 dolar seviyesine ulaşmayı başaran major coin, bu değerden şimdilik satış baskısı gördü. Kısa sürede yüzde 18’e yakın değer kazanan SOL, önündeki direnci aştıktan sonra Solana ekosistemine bahar havası getirebilir.

Solana (SOL) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

20,30 dolardan yükseliş hareketine başlayan popüler coin Solana (SOL), 23 dolar seviyelerin üzerine çıkabildi. Kısa süre içersinde yüzde 17,23’lik bir yükseliş ile ivme yakalayan SOL, BTC‘nin stabil durmasıyla birlikte tekrardan parladı. Güncelolarak 23,60 dolar seviyelerinde fiyatlayan SOL’ün direnç seviyeleri sırasıyla 23,90 – 23,90 – 25,70 ve 26 dolardır.

Ekran Resmi 2023 04 29 17.11.07

Ehereum’un (ETH) stabil durduğu veya değer kazandığı bir senaryoda, SOL’ün tekrardan 26 doları denemesi olası görünüyor. Bu direnç seviyesinde fiyatın alacağı tepki, yükselişin trendinin devamı için önemli bir kriter. Alıcılar SOL tarafında hakimiyetini devam ettirebilirse, SOL için yakın zamanda 30 dolar seviyelerine yükselişi mümkün halde.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x