Yükleniyor...

Solana (SOL), ROK Capital Ortaklığıyla Kore Pazarına Açılacak

Yüksek performanslı blok zinciri platformu Solana (SOL), anlamlı bir ortaklıkla Kore pazarına açılıyor Yeni fon, Solana (SOL) ekosisteminin hem pazarlama hem de teknoloji açısından sürdürülebilir büyümesini ele alacak.

solana kore

Yüksek performanslı blok zinciri platformu Solana (SOL), anlamlı bir ortaklıkla Kore pazarına açılıyor Yeni fon, Solana (SOL) ekosisteminin hem pazarlama hem de teknoloji açısından sürdürülebilir büyümesini ele alacak. Odak, kripto para birimi sahnesinin Kore segmentinde olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir basın açıklamasına göre, üst düzey Koreli blok zinciri hızlandırıcı grubu ROK Capital, Solana (SOL) blok zinciri ile stratejik bir ortaklığa girdi. İkisi, Solana’nın Kore pazarına açılımını hızlandıracak. Ayrıca işbirliğine yerel danışmanlık firması FactBlock ve topluluk tabanlı hızlandırıcı DeSpread da katılıyor.

ROK Capital genel ortağı Brian Kang, ekibinin yeni ortağı olarak Solana Vakfı’nı ağırlamaktan heyecan duyuyor. Ona göre, Kore pazarlarına açılma Solana (SOL) için umut verici:

“Solana, sektördeki en hızlı büyüyen ağlardan biri ve sermaye enjekte etmenin yanı sıra, bu yeni fon, Kore’de başarılı bir şekilde hızlandırılacak projeler için özel hizmetler sağlayacak.”

Yeni kuruluşa yapılan ilk yatırımlar, erken aşamadaki merkezi olmayan finansal protokoller Mercurial Finance, Synthetify, Symmetry ve Parrot’u içeriyordu. Ayrıca ROK Capital, Solana (SOL) üzerinde benzersiz bir merkezi olmayan borsa olan Serum DEX’i benzersiz hız ve düşük komisyonlarla destekledi.

Solana Vakfı başkanı Anatoly Yakovenko, işbirliğinin Solana’nın (SOL) beklentileriyle ilgilenen yeni ortakları memnuniyetle karşıladığını duyurdu:

“Solana’da daha fazla girişimciyi ve ekibi desteklemek için yeni fonla çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Yazının yazıldığı sırada, yeni başlatılan fon tarafından sağlanan net fon miktarı net 20.000.000 dolar oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x