Yükleniyor...
Sponsored

Solana Tabanlı DeFi Projesine 5 Milyon Dolarlık Yatırım

Solana (SOL) ekosisteminde kurulan DeFi platformu Texture, katıldığı bir yatırım turundan 5 milyon dolar topladı.

Solana Tabanli DeFi Projesine 5 Milyon Dolarlik Yatirim

Solana (SOL) ekosisteminde kurulan DeFi platformu Texture, katıldığı bir yatırım turundan 5 milyon dolar topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto piyasasında yeni projelerin sayısında ciddi bir artış yaşanıyor. Tohum finansmanı ve yatırım turları yenilikçi projelere yardım etmeye devam ediyor. Bu turlarda, özellikle Solana ve Ethereum tabanlı projelere yoğun ilgi gözlemledi. NFT ve DeFi sektörlerini bünyesinde barındıran iki majör blockchain, kurumsalları da cezbetmeye başladı. Solana her ne kadar ağ sorunları nedeniyle gündeme gelse de girişimciler geri adım atmıyor. Son olarak Texture, Solana tabanlı DeFi platformunun beta sürümünü yayına sokacak.

Solana Ağında Yeni Bir Proje: Texture

DeFi getiri platformu Texture, P2P Capital ve Sino Global tarafından ortaklaşa düzenlenen bir yatırım turuna katıldı. Özel beta testlerini başlatan projeye bu yatırım turundan 5 milyon dolarlık bir fon sağlandı.

Texture, SOL token’lerini stake etmek isteyen yatırımcılar için daha yüksek verimlilik sağlamak istiyor. Bu verimliliği sağlamak amacıyla, Faiz Bileşik ETH Endeksi (icETH) ve ETH Maksimum Verim Endeksi (ETHMAXY) gibi sistemleri kullanacak. Kaldıraçlı bir stake sistemi olan bu özellik, SOL ağını canlandırmak için hizmete sunulacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x