Yükleniyor...

Solana Vakfı’ndan Austin Federa, FTX’in Çöküşüne Rağmen Ağın Yeni Kullanıcılar Kazandığını Söyledi

Solana Vakfı'nın strateji ve iletişim başkanı Austin Federa, FTX'in çöküşüne rağmen ağa yeni kullanıcıların katılmaya devam ettiğini söyledi.

solana

Solana Vakfı’nın strateji ve iletişim başkanı Austin Federa, FTX’in çöküşüne rağmen ağa yeni kullanıcıların katılmaya devam ettiğini söyledi.

Dolandırıcılık suçlamalarıyla karşı karşıya kalan Sam Bankman-Fried, Solana’nın önemli bir savunucusuydu.

Solana, Kullanıcı Kazanmayı Sürdürüyor

CoinDesk TV’deki First Mover programında konuşan Federa, FTX çöküşüne rağmen ağın zincir içi aktivitesinde artış yaşandığına dikkat çekti.

İflas eden FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried, Solana ekosisteminin en önemli savunucuları arasında yer alıyordu. Kasım ayında vakıf tarafından yayımlanan blog gönderisine göre FTX ve Alameda Research, 58 milyon dolardan fazla SOL satın aldı.

Federa, bu ilginin yardımcı olduğunu ve Solana tabanlı DeFi projelerinin ekosistemi terk etmesi nedeniyle ağın yükselişine katkıda bulunmuş olabileceğini dile getirdi.

Federa, DeGods ve Y00ts gibi NFT projelerinin ağdan ayrılmasına karşın, yeni geliştiricilerin katımının devam ettiğine işaret etti.

“Yalnızca Solana’da oluşturabileceğiniz pek çok şey var ve geliştiriciler burada oluşturmaya devam ediyor”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner