Yükleniyor...

Solana’da (SOL) Neler Oluyor? 28 Nisan 2023

Günün en çok yükselen coin'leri arasında yer alan Solana (SOL), piyasadaki volatiliteye rağmen yükselişini sürdürebilir mi?

sol

Günün en çok yükselen coin’leri arasında yer alan Solana (SOL), piyasadaki volatiliteye rağmen yükselişini sürdürebilir mi?

Shapella sonrasında ivmesi azalan Ethereum (ETH) altcoin’lerin düşüşüne yol açmıştı. Yeniden güç toplayan kripto piyasası bu sefer de Arkham’ın BTC satış iddialarına yönelik haberiyle sarsıldı. Bu olaylara rağmen ayağa kalkan Solana (SOL), kendisine bir yükseliş trendi yaratmış gözüküyor.

Ekran Resmi 2023 04 28 10.44.27

Solana (SOL) Grafik Analizi

20,50 dolar seviyesinden yükseliş trendi yakalayan Solana (SOL), kendini 22 dolar seviyesinin üzerine atabildi. Yüzde 3,69’luk bir yükseliş ile kısa zaman diliminde bir ivme yakalayan SOL, BTC‘nin artışıyla birlikte yeniden parladı. Güncelolarak 22,50 dolar seviyelerinde alıcı bulan SOL’ün direnç seviyelerini sırasıyla 22,94 – 23,90 – 25.50 dolar olarak yer alıyor.

sol

Özellikle de Ethereum’un (ETH) sağlam durduğu bir fiyat hareketinde, SOL’ün tekrardan 26 doları denemesi mümkün görünüyor. Bu direnç seviyesinde fiyatın alacağı tepki, yükselişin trendinin devamı için önemli bir kriter. Alıcılar SOL tarafında hakimiyet kurabilirse, SOL için yakın zamanda 30 dolar seviyelerine yükseliş olası görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner