Önde Gelen Solana Projesi Aurory ile E-spor Devi TSM Ortaklık Kurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

Önde Gelen Solana Projesi Aurory ile E-spor Devi TSM Ortaklık Kurdu

ABD’nin lider e-spor şirketi TSM, Solana’nın en gelecek vaat eden NFT oyun projelerinden biri olarak gösterilen Aurory ile ortaklık kurdu.

solananin onde gelen projesi aurory ile e spor devi tsm ortaklik kurdu

ABD’nin lider e-spor şirketi TSM, Solana’nın en gelecek vaat eden NFT oyun projelerinden biri olarak gösterilen Aurory ile ortaklık kurdu. 

E-spor şirketi, şirketin ilk NFT koleksiyonunu çıkaracak olan oyun startup’ı Aurory ortaklık kurduğunu duyurdu. Basılacak olan dört NFT’den biri hayır için açık artırmaya çıkarılacakken, diğeri ise bir hayrana verilecek. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TSM FTX Operasyon Başkanı Walter Wang konu hakkında Decrypt’e verdiği demeçte şu ifadeleri kullandı:

“Kripto ve e-sporun birden çok açıdan büyük bir kesişimi var. Her iki endüstrimiz de son teknoloji, dijital olarak yerel, yeni teknolojilere odaklanıyor ve birbiriyle örtüşen kitlelere sahip. Video oyunu ve e-spor endüstrisinin kripto dünyasıyla daha fazla işbirliği yapması mantıklı.”

Sanat, müzik ve oyun alanında benzersiz varlıkları temsil eden NFT’ler bugün multi milyar dolarlık bir sektör haline geldi. Dune Analytics verilerine göre bu yıl şimdiye kadar gerçekleşen NFT satışları 7.2 milyar doları aştı. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x