Yükleniyor...

Son 24 Saatte Binance’ten 392 Milyon Dolar Çıkış Oldu!

Binance'in CEO'su Changpeng Zhao, piyasanın çöküşüyle birlikte borsadan son 24 saatte 392 milyon dolarlık çıkış olduğunu açıkladı.

cz

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, piyasanın çöküşüyle birlikte borsadan son 24 saatte 392 milyon dolarlık çıkış olduğunu açıkladı.

Piyasanın çöküşüyle birlikte birçok kripto borsasından devasa oranda çıkışlar görüldü. Konu hakkında yorum yapan Binance‘in CEO’su CZ, borsadaki son 24 saatlik çıkışın 392 milyon dolar değerinde olduğunu açıkladı. Bu çöküş ile birlikte yalnızca borsa verileri değil, kripto endüstrisiyle alakalı neredeyse tüm verilerde volatilite yaşandı.

CZ’den Sosyal Medya Paylaşımları Devam Ediyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sabah yaşanılan çöküşten sonra birçok yetkili isimden ve şirketlerden yorum gelmeye devam ediyor. Genellikle Binance’teki faaliyetler ile ilgili paylaşım yapan CZ, bu sefer de borsa hakkında çarpıcı bir veriyi açıkladı. Son bir gün içinde Binance’ten 392 milyar dolar para çıkışının olduğunu belirten CZ, kripto yatırımcısında panik havası yarattı.

Kripto paralardaki büyük oranda değer kaybını yaşanması, sosyal medya platformlarındaki tartışma sayısını da zirveye çıkardı. Fenomenler, borsaların CEO’ları ve birçok kripto yatırımcısı, yaşanılan düşüşü değerlendirmeye devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x