Yükleniyor...

Son 24 Saatte En Hızlı Yükselen Kripto Para AVAX Oldu

Avalanche (AVAX), Amazon ortaklığının yarattığı yükseliş ile birlikte son 24 saatte en hızlı yükselen kripto para olmayı başardı.

Son 24 Saatte En Hizli Yukselen Kripto Para AVAX Oldu

Avalanche (AVAX), Amazon ortaklığının yarattığı yükseliş ile birlikte son 24 saatte en hızlı yükselen kripto para olmayı başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasının son günlerde yaşadığı yükseliş, olumlu haberlerin de gündeme düşmeye başlamasına yol açtı. Boğa piyasası tadında geçen günlerde, dün Avalanche ekibinden büyük bir hamle geldi. Avalanche ekibi, Amazon ile yaptıkları ortaklığı duyurarak küresel çapta gündem olmayı başardı. Popüler kripto projesi, Amazon’un bulut bilgi işlem platformuyla ortaklık kuran ilk blockchain ağı oldu. AVAX, bu haberin etkisiyle son 24 saatte en hızlı yükselen kripto para ünvanını eline aldı.

En Hızlı Yükselen Kripto Para AVAX Neden Yükseliyor?

Avalanche (AVAX), yeni nesil dijital dünyanın kapılarını aralayan bir hamle attı. Küresel ticaret devi Amazon, Avalanche iş birliğiyle sessiz geçen piyasayı hareketlendirmeyi başardı.

Bu haberlerin etkisi, AVAX için hızlı bir volatilite yarattı ve yüzde 32‘lik bir yükseliş gerçekleşti. Akıllara, geçtiğimiz boğa sezonunun başlangıcındaki kripto paraların kabulü haberleri geldi. Kripto para yatırımcıları, olası bir boğa koşusunun AVAX tarafından başlatılabileceğine inanıyor.

amazon

Günün en hızlı yükselen kripto para birimi AVAX, direnç seviyelerini haberin verdiği FOMO ile kırmayı başardı. Popüler kripto para birimi, 12.46 dolarlık fiyattan 16.50 dolara sert bir yükseliş gerçekleştirdi.

Yatırımcıların merak ettiği bir konu da yükselişin devam edip etmeyeceği oldu. AVAX, haberin etkisi henüz geçmediği için yükseliş trendini devam ettiriyor. Ancak haberin büyüklüğü, hızlı bir fiyat düşüşü yaşanmasını engellemeye yetti. Bundan sonraki süreçte, Bitcoin ve küresel piyasaların hareketi de önem teşkil ediyor. ABD verilerindeki tutarsızlık ve Bitcoin düşüşü, AVAX‘ın boğa koşusunun önüne engel oluşturabilir. Nitekim bakıldığında AVAX, tıpkı önceki boğa sezonlarında yaşanan süreçlerin dejavusunu yaşattı.

AVAX en cok yukselen coin

AVAX Grafik Analizi, AVAX Yorum

Avalanche (AVAX), günün en hızlı yükselen kripto para birimi olmayı başardı. Popüler kripto para projesi, arkasına aldığı Amazon haberiyle birlikte gündemde yoğun yer edindi.

Avalanche (AVAX) grafik analizi

AVAX, kripto para piyasasının olumlu ilerlediği bu günlerde sansasyonel bir haberi patlattı. Amazon iş birliği, popüler kripto para biriminin sert bir yükseliş yaşamasını sağladı. 12.79 dolarlık direnç noktasını kıran AVAX, 14.28 dolar seviyelerindeki direnç noktasını da kolaylıkla geçmeyi başardı.

16.45 dolara iğne atan kripto para birimi, bu noktadan geri çekilme yaşadı. Peki AVAX için masada neler yer alıyor?

Popüler kripto para birimi, yükselişini devam ettirmek için 16.45 dolar seviyesini kırmak zorunda. Bu seviyenin kırılması halinde, AVAX‘ın önünde 18.88 dolarlık güçlü bir direnç noktası yer alıyor. Büyük bir ortaklığın verdiği FOMO, bu direnç noktasını da kırarsa olay 20 dolarlık seviyeye geliyor. 20 dolar seviyesi, AVAX için büyük bir ralli anlamı taşıyabilir. Ancak bu direnç noktası, kırılması oldukça zor bir izlenim veriyor.

Diğer taraftan AVAX, işlerin karamsar bir havaya girmesi durumunda 14.16 dolar seviyesindeki desteği ziyaret edebilir. Bu ziyaret, popüler kripto para biriminin boğaları tekrar arkasına alması için düzeltme niteliğinde gözlemleniyor. Ancak bu destek noktasının kırılması, trendin tekrar ayı yönlü olmasına yol açabilir.

Önümüzde yer alan ABD enflasyon verileri ve bu verilerin ışığında Bitcoin hareketi, AVAX için de büyük bir önem taşıyor. Bu süreçte, haberin etkisi geçmeye başladıkça popüler kripto para biriminin nasıl tepki vereceği gözlemlenebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x