Yükleniyor...

Son 5 Yılda Günlük 1 Dolarlık Bitcoin Almış Olsaydınız Kazancınız Ne Kadar Olacaktı?

Son beş yılda günlük 1 dolarlık Bitcoin (BTC) yatırımı yapsaydınız kazancınızın ne kadar olacağı sorusunun cevabını merak edenler için Blocktown Capital'de yönetici pozisyonunda görev alan James Todaro, Twitter hesabından etkileyici bir video paylaştı.

Kripto Para Piysaları ve Bitcoin Neden Yükseldi

Son beş yılda günlük 1 dolarlık Bitcoin (BTC) yatırımı yapsaydınız kazancınızın ne kadar olacağı sorusunun cevabını merak edenler için Blocktown Capital’de yönetici pozisyonunda görev alan James Todaro, Twitter hesabından etkileyici bir video paylaştı.

Yukarıdaki videodan da görebileceğiniz üzere, cebinizden çıkan 1858 dolar size 5 yıl içerisinde 22.263 dolar olarak geri dönebilirdi. Düşündüğümüz zaman gün içerisinde sadece bir kahveye ödediğimiz bu para ile geleceğimize yatırım yapmak hiç de zor değil. Şimdi böyle bir yatırıma başlayanlar için sonuçlar daha farklı olabilir ama bunun hangi yönde olabileceğini bizlere zaman gösterecek.

Birçok takipçimiz bizlere mesaj ve email yolu ile kripto paralara yatırım yapmak için acaba geç mi kaldık sorusunu yöneltiyor. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki hiçbir şey için geç değil, aksine şu an her şeyin başındayız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner