Yükleniyor...

Son Bitcoin Durum Raporuna Göre; Bitcoin’in (BTC) Boğa Piyasasına Girmesi Kaçınılmaz

Dijital varlık danışmanlığı alanında faaliyet gösteren Delphi Digital, son Bitcoin durum raporundan ilginç çıkarımlarda bulundu.

bitcoin pump btc 1

Dijital varlık danışmanlığı alanında faaliyet gösteren Delphi Digital, son Bitcoin durum raporundan ilginç çıkarımlarda bulundu.

Delphi Digital’deki uzmanlara göre, Bitcoin’in (BTC) mevcut manzarasında üç faktör öne çıkmaktadır.

Her şeyden önce, Bitcoin (BTC) kripto para birimi borsalarında hareket etmektedir. Birden fazla saklama çözümü de lider kripto para birimi için öne çıkmaktadır.

Ayrıca en zengin Bitcoin (BTC) cüzdanları diyebileceğimiz kripto balinalar bir birikim aşamasından geçmektedir.

Bu sonuçlar, Bitcoin (BTC) ve farklı boyutlardaki cüzdanlara ilişkin verilere dayanmaktadır. Delphi Digital raporunda Glassnode ve Coinmetrics istatistikleri kullanılmıştır.

Ufukta Boğa Piyasası

Çalışmanın sonuçları üzerine konuşan Delphi Digital’in Kurucu Ortağı Yan Liberman yükseliş göstergelerine dikkat çekti.

Bu sadece zincirleme metrikler için geçerli kabul edilmemektedir. Aynı zamanda makro yatırımcıların hissi de aynı şekildedir:

“Yatırımcı tabanı, yeni talebin fiyat üzerindeki etkisini en üst düzeye çıkarmak için iyi bir konumda bulunmaktadır. Makro zemini PTJ benzeri yatırımlar/ onaylar ile birleştirilince; BTC’nin boğa piyasasına girmesi kaçınılmazdır.”

Bugün milyarder Paul Tudor Jones, net değerinin yaklaşık %2’sini lider kripto para birimine yatırarak kripto para topluluğunu heyecanlandırdı.

Jones2un verdiği demeç, 7 Mayıs 2020’de Bitcoin (BTC) için 10.000 doların üzerinde kısa vadeli bir ralli ile sonuçlanmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner